bugün

ben annemi çok seviyorum illaki annem diyen kızın bir üst versiyonudur.
çevremdeki kızların hemen hepsi'dir. 30'undan önce evlenen kız kaldı mı?
açıkçası kartlaşmaya başlayan kızdır. 30 ne demek bir kız için biliyor musunuz? bazıları 35 bile diyor.

ha çoluk çocuk işine girmeyeceksen tamam ama çocuk doğuracağım ama 35'de de evlenirim diyorsan sorunun var dostum senin. zira doğaya karşı geliyorsun.
bu kararından çok pişman olacak olan kızdır. iyi ki öyle bir düşüncem yok.
40'ındada çocuk yapar nenesiyim diye tanıştırır kendini teyzemiz.
boyle bir cumle kiz evde kalmak istedigini acikca soylemistir.
30'undan sonra evlenir 40'ında da çocuk doğurur artık. ayy amann ne kötü.
en mantıklısını yapıyordur aslında artık evlenilmesi gereken en ideal yaş o yoksa hayatınızı yaşayamaz ve bunu intikamını hayatını yaşamak isteyen çocuklarınınzdan alırsınız.
bir çerez tabağını hayal etmeli bu kız, tabaktan önce bademler, sonra fındık fıstık alınır, leblebi nohut derken geriye çekirdekler kalır. *
Ne yapsın yani üniversiteden mezun olup, evlnip, sonrada çocuk mu yapsın???
kesinlikle hayor
yalan o, taş çatlasa 28 yaşında evlenecek kızdır. taş çatlasa.
28'inde koca bulma telaşına düşecek kızdır.
Koca bulamayacağını bildiği için otuzuma kadar milleti bu yalanla uyutayım sonra zaten "evlenmiyor musun" diye sormaktan vazgeçeler diye düşünen kızdır.
30'undan sonra insan daha bir seçici olmaya başlıyor. 20'li yaşlarda sevgilinin ter kokusuna bile hayranken, 30'lu yaşlarda bu durumdan tiksinebiliyorsun. en ufak kılı, çöpü, bilmem nesi batıyor insana. seçmek zor oluyor. o yüzden 30'dan sonra evlilik daha zor.
her gün başkasına verip otuzunda enayi birine kapak atacak olan kızdır. çeyiz sandığında kocasına özel boynuzlar da vardır.
yoktur çapkın kız olmaz müptezel kız olur deyiminin doğru olduğunun sağlamasıdır.
Evliligin mutluluk olmadigini bilen kizdir. Ama eglenmek, sevdigi bir iste calismak, bagimsiz olmak insani mutlu eder. Erkekler kacmiyor ama hayat kaciyor.
hayatımı yaşayayım onunla bununla gezeyim, tozayım, eğlenip, içip sevgililerin evinde sabahlıyayım, ondan sonra 30 unda ona aşık olan adama masum numarası yapıp, hastanede kızlık zarı diktirme sırasına girecek kadındır.
uzak durmalıdır, en uzağından hemde.
benimle aynı kafa yapısına sahip karşı cinstir, 30 bile az bana. evlenmenin bir amacı vardır; bebek. olmayacağından mütevellit evlilik benim için en uzak şey şu dünyada.
Akilli kizdir.
hayatını rayına oturtmaya çalışan, ayaklarımın üzerinde durayım da bilinçli bir evlilik yapayım diye düşünen kızdır.
kendini kakalayacak birini bulamayan kızdır.
Büyük konuşmamayı öğrenmesi gereken kızdır. allah erken gelen yakışıklı kısmetle çarpabilir.
(bkz: 30 sene ömrü olan kız)
kadınlarda doğurganlığın 35 yaşından sonra düştüğünü ve doğumun risk olduğunu bilmeyen ya da görmezden gelen, çocuklarını 40 yaşında, torunlarını da 60-65 yaşında sevmek isteyen insan söylemidir.