bugün

30 erken 35 ideal teyze.*
insanları böyle kategorize etmeyi sevmiyorum ama etrafımda eskiden “ben hayatımı yaşıcam erken evlenmem” diyen kızların %80i evde kaldı.
insanları böyle kategorize etmeyi sevmiyorum ama etrafımda ben hayatımı yaşıcam erken evlenmem diyen kızların %80i evde kaldı.
çok yaşayıp çabuk bitirmesin.
hayatı yaşamak derken orayı isterseniz bir açalım gezecekse şayet kardeşim bekarsın o yaşta baba parası mı yiyeceksin? önce bir zenginlik lazım.o da aylık 1000 lirayla olmaz tatlım sağlam bir 3500 lazım o da çok okumuş olmak kariyer vs gerektirir. yani önce bir kariyer lazımmış.
muhtemelen kariyerine öncelik veriyordur.
iki erkek bebeği baktım kardeşim bunlar
ama hayattan üşendim resmen.
kariyer yapmak isteyen kızdır. şöyle ki işine, yeri geldiğinde kendisinden fazla zaman ayıran bir kadını bizim türk erkeklerinin bünyesi kaldıramaz. en moderni bile aşağılık kompleksi altında büzülür ve arıza çıkartır. sonuçta verimli bir çalışma salim kafa ve berrak bir zihin ile mümkün olduğuna göre, kızımız doğrusunu yapmaktadır. tebrik ediyor, alnından öpüyoruz seni.

(bkz: çocuk da yaparım kariyer de diyen kıza nah çekmek)
yaş otuza gelince de evde kaldım diye ağlayacak kızdır. ama artık iş işten geçmiştir.
lan 27 yaşınızdan sonra acaba evde mi kaldık psikolojisine girmeyecekseniz evlenmeyin tabiki de.

zira bu yaştan sonra ilk bulduğunuz erkeğe potansiyel koca gözüyle bakarsanız sizin o gezeceğim ben sırtımda çanta ile tripleriniz boşa çıkmış oluyor.

bir de böyle düşünün? hilmi bunu beğendi.

(bkz: hi ni didin)
La gördüm ya ben onu bugün, gündüz kuşağı evlilik programında.
Haklı kadındır. Erken yaşta bir sürü sorumluluğun altına girmek istemiyordur. Evlenince ister istemez insan kısıtlanır. Ben bekarken istediğim vakit çıkar gezer gelirim, gezdiğim ettiğim sorgulanmaz dışarıdan kötü gözle bakılmaz. Evliyken geç vakit tek başıma bi yere gitmem dışarıdan ' evli kadın ne işi var bu saatlerde' eleştrisine maruz kalır.

Ayrıca evlenmek bir maharet değildir herkes evlenip çoluk çocuğa karışacak diye bir şey yok.
Her türlü haltı yiyeyim olgunluk yaşına geleyim, evleneceğim adamda olgunlukla karşılar düşüncesine sahip olan bir türdür. Çoğu 30 yaşına gelince "evde kaldım" diye ağlarlar. Tabi kalırsınız la! O düşünce erkeklere aittir ama erkeklerin çoğuda eğer maddi imkanı kısıtlıysa pişman oluyorlar.
Otuz yaşına geldiğinde o yaşın da erken olduğunu düşünebilecek kızdır. Otuzunda da evlenmesindir. Kırka kadar yolu vardır; çocuk düşünmüyorsa tabi.

Artık kırk yaşından önce genç sayılıyor insanlar. Zaten kırk da nasıl bir yaş ise herkes o yaştan sonra hayat görüşünün çok değiştiğini söylüyor.

Kısacası otuz değildir o, kırktır kırk.
bir erkek olarak sonuna kadar haklı gördüğüm kadındır.
evlilikte kim ne derse desin her iki taraf da inanılmaz şekilde değişiyor. ve biz erkekler de odunluğa doğru gidiş kaçınılmaz. (istisnalar hariç)
yalnızlık korkusu yaşadığı her an evlenebilir. 30'la sınırlamamak gerek.
kolay değil özellikle türkiye gibi ülkelerde eş ve anne olmak.
Hayatın gerçeklerinin farkında olmayan kızdır. Diğer insanlardan çok da farklı olmadığını anladığında gerçek duygularıyla yüzleşecektir.
Gerçekten akıllı olandır.hayatının yemek yapmakla, çocuk bakmakla geçeceğinin farkına varmıştır.ne kadar geç olsa o kadar kar sayar.
30nda evde kaldım ben naptım diyecek kız.
milf seven bir bey bulup mutlu olabilecek kızdır.
insanlari boyle kategorize etmeyi sevmiyorum ama etrafmda eskiden ben hayatimi yasicam erken evlenmem diyen kizlarin %80i evde kaldi.
Büyük ihtimal aşık olmamış kızdır,hayırlısı olsun.
O yaştan sonra nah evlenirsindir.
Simide gevrek diyen kızdır. Arada yunanca kelimeler de çıkabilir ağzından.
Haklıdır tam yerinde bir istektir. ama 30una gelince koca bulamama riskide vardır. boku yemekle yememe arasında bir çizgidir 30a kadar beklemek.. malum artık erken çöküyor kadınlar.
hayatı yaşamak adı altında yaşadığı her şeyin bir süre sonra yaşam tarzı olacağının ve vazgeçmesi mümkün olmayan ritüeller arasına gireceğinin ve bu durumun evliliğin gidişatında olumsuz etki edeceğinin farkında olmayan kızdır. ama sonunda; son pişmanlık fayda etmez.
ben hiç evlenmiycem yaa diyen kızdan daha gerçekçidir. sonuçta evlenicen hacı biliyoruz bunu. *
otuz'u geldiğinde evde kaldığını anlayacak kızdır.