bugün

Yemekten sonraki yakılan sigara, listemin başında geliyor.
görsel
Lahmacun yerken. Net.
Genel olarak bakarsak hayatımın neredeyse tamamından zevk alıyorum. Benim elimde olan her şey yolunda, gayet düzgün ve düzenli. Hayatımı dilediğim gibi yaşıyorum, özgürüm her konuda. Belli başlı konularda yaşadığım problemler var o da artık allah'a kalmış şeyler (bir el atsa çok güzel olur) hayatımı seviyorum, yaşamayı seviyorum ve oldukça keyif alıyorum. Mutluyum.
Sinemada güzel bir film izledikten sonra, filmin üzerimde bıraktığı etkiyle jenerikte çalan müziği dinleyerek salondan çıkmak.
Çay içtiğim andır.
Seks sonrasi sigara klasik ama hostur.
hava hafif serinken deniz kenarında bir gölgelikte, fonda hafif bir müzik çalarken kitap okumak.
Arkadaslarimla gittiğim yerler,annemle yasadigim bircok gün,sevdiğim kizin bana bakisini yakaladigim an.
Yok abi yok hiç yok.
kitap okurken, balkonda sigara içerken, ailemle beraberken( en çok bu), sevdiğim bi arkadaşımla muhabbet ederken hayatı seviyorum. onun dışındaki hemen her şey angarya, mecburiyet.
cidden artık hiç yok. sürekli bulunduğum durumdan farklı bi yerde olmak istiyorum. hiçbişey zevk vermiyor, a daysam b'yi, b deysem a yı arzuluyorum. ilginç bi durum.
bi tek su içerken mutluyum o ayrı bi durum.
Biri de çıkıp uykudan bahsetmemiş yazık.
Tatile çıkınca tabiki.

Ama yine de en ufak şeylerden bile hayattan zevk alırım. 6 yaşındaki Yegenimle poliscilik oynarken mahalle de gece koştuğum o an bile benim için değerli ve eğlenceli.

Babam seferden geldiği zaman( kamyoncu) getirdiği karpuz vs. Yi görünce. Sonra hep beraber ailecek oturunca.

Uzun süredir gorüsmedigim bi arkadaşımla buluşunca.

Bayramlarda tüm sülale toplanıp yaylaya pikniğe gittiğimizde.

Bir de hayattan çok yoruldugum bir zaman da kulaklığı takip yalnız kaldığım an.

Ve daha bir sürü şey.
ılık rüzgarın yüzüme doğru estiği an. böyle anlık bi huzur doluşuyo içime. o çok güzel.
Yaz gecelerinde herkes uyurken dizi film izleyerek dondurma yemek.

Yemin ederim böyle meditasyon gibi bir şey. Sıfırlanıyorsun.