bugün

tam yemek yerken birinin kusması.
Sigara olup ateş olmaması.
Depresyonda bi en yakın arkadaşa sahipken ikinci bir tane dahaya sahip olmak.
ojelinin onurla takılması.
kezbanlar.
Sevgiliyle tam öpüşecekken burundan çıkan sümük baloncuğudur.
sevilen değil seven taraf olmak.
iyilikten maraz yaratan insanlar tarafından ihanete uğramak. Siyasetin çok önemli birşeymiş gibi sürekli konuşulması.
akp, chp, abd, siyaset vs.
iki yüzlü insanlar. gereksiz insanlar. insanlar.
sevişirken sevgilinin osurması.
yakın çevrenizdeki insanların ne kadar samimiyetsiz, çıkarcı ve sinsi canlılar olduğunu anlamaya başlamaktır. kafanızın içinde bir karakter tahlili yapar ve sonra 'ben bunlarla neden bu kadar samimi olmuşum ki?' diye kendinize serzenişlerde bulunursunuz.
ortak realite ile olan bağlarınızı zayıflatacak olan şeylerdir.

Soğuk olma durumu burada vazgeçişi temsil etmemektedir çünkü soğumak öz istekten bağımsız olarak ortaya çıkmaktadır.ruhsal travmaların örnek olarak gösterilebileceği bu durumların en popüleri ise panik ataktır. birey, ortak realitede kabul edemeyeceği ve ya kaldıramayacağı bir olgunun ortak realiteye dahil olmasıyla birlikte, bütün algılarını bir çeşit savunma amacıyla kapatır. soğukluluk, tepkisizlik olarak nitelendirilebilir. bu arada, bu soğukluğu gerçek anlamda tadan insanlara, ortak realiteyi tekrardan kabul ettirmek de zor olabilir.
karşı dairenin elektirik faturasini odedigimi elektirikler kesilince farketmem ve suan mum ışığında oturuyo olmam. elektirikler gittigi gibi çıktım ne ara mühür vurup gittiniz be insafsizlar goremedim bile.
Kurstaki 53 yasında olan teyze. Sutekli konusuyor olmadık yerde hayatından ayrıntılar veriyor. Torununu da getirmis bugun.
kahvaltı hazırladığımda sofrayı komple el altına almış ve çayımı itina ile doldurduktan sonra şekerliği getirmediğimi fark etmek.

(bkz: yazarken bile kötü hissettim)
Yedek depo gösterge ışığının yanması dıııt diye bir sesin duyulması.
ihtiyacın olan şeyleri alamamak. suyun veya elektriğin kesik olması. grip olmak. parasız kalmak. yemeğin dibinin tutması. ishal veya kabiz olmak. ve sinirlenmek.
şu an aynı gün iki tane sunumum olduğunu öğrendim ve bunun için sadece 4 günüm var ve sunumdan önceki gün hazırlanmam gereken bir staj ... ve sunumların hocası fazla mükemmelliyetçi oldukları için ne yapsam da beğenmeyecekler adam tabi 72 millete ders vermiş beğenir mi??? daha fazla konuşmıyorum şu an bileklerimi bile keserim. bana dua edin kardeşlerim.
otobüsle şehirler arası yolculuk yaparken önünüzdeki tv'nin hiçbir kanalı çalıştırmıyor olması.
Geç yatıp geç kalkmak, geç kalmak bazı şeylere.
sandvic yapmaya karar vermisken evdeki tum ekmeklerin dilimlenmis ekmek oldugunu fark etmek.
hayatın kendisi dir hayatta olmasak soguyacak bişe de kalmıcagı ıcın cozumu olmayan bir durum başına geldiginde adam gibi sogu sonra tekrar nasılsa ısınırısın.
Öğrenilenler...
Sınavlar. Hayattan alıkoyar, planlarınızı hep ona göre yaparsınız. bir de kötü geçerse her şeye silbaştan tekrar başlarsınız. türk gençliğini hayattan soğuturlar.