bugün

babana bile güvenme. evet.
Hayatın sana ders vermesine izin verme.
Hayat bazı anları ve adları defterinden silmeyi gerektirir. Unutmaktır işin özü, unutabilen olabilmektir.
babana bile katiyen güvenmeyeceksin.
ticarette iyimser olmican aga.
Büyük konuşmamak yapmam dedigim ne varsa yaptım dahada benden bi b.k olmaz aha yazdım buraya 10 sene sonra burda buluşalım.
Baba felsefem "Çok da fifi".
Yani birileri sana takarsa sen takma müdahale eder yukardan birileri.
Ne ekersen onu biçersindir.
Kimseye güvenme. Asla.
Dürüstlük en büyük sermaye ticari hayatta. Paran olmasa bile malın ayağına kadar gelir dürüst isen.
Anası olmayanın babasıda olmaz.
en büyük risk, risk almamaktır.
Herhangi bir konuda, asla ve asla bildiğin her şeyi su yüzüne çıkarma.
babanin amk.

iste budur ders. almasi da kolay olmamistir.
ülkemizin bu günleri görürken, herşeyin sağlık olduğunu bir kez daha idrak etmek.
onemli bir konuda veya seni asiri sinirlendiren/uzen bir konuda karar vermeden once 24 saat bekle.
(bkz: integral) adı harici bilmem.
Her şeyi planlamışken dünya umrunda değilken bir Hastalığı'n bir kötü haberin gelmesi adama ders verir.
olmuyorsa olmuyor. zorlamak gereksiz. sadece bu yaşıma kadar bunu anladım ben.
Her gün mutlu olunmuyormuş. Her gün güzel geçmiyormuş.
Kimseden bir şey bekleme, maddiyata bel baglama, kimsenin hayatini zehir etme. Geldik, gidiciyiz, mümkün oldugu kadar hogorulu ol. Ölüm var hacı...
güven, acıtıyor.
zaman değerlidir.
Elimizde bulunan, sahip olduğumuz değerlerin kıymetini bilemediğimiz ve kaybedince derinden yaralandığımız gerçeğidir. Kaybetmeden de değerini bilmeliyiz. Bilemeyip bu yanılgıya düşmememiz gerektiğidir.
Olmuyorsa zorlama ya kalbin kırılır ya da hayallerin.
Çok istediğin olmuyorsa ya olmaması daha hayırlıdır ya da daha iyisi olacaktır..
güncel Önemli Başlıklar