bugün

nankör kedinin kendisini az da olsa sevdirmesi.
yazarlarin ha sevgili ho sevgili diye diye yazdigi entryleri okurken;

"negzel la, belki bigün ben de bulurum (bkz: gerçek) sevgiyi" diye ic gecirmek.

get it: he aminin, her cesidini yasadim bi gercegini bulamadim!
hazırlıksız olduğunuz bir zamanda, beklenmedik bir zamanda gelir. mutsuzluğunu farketmesini sağlar insanın, sonra öyle geldiği gibi gider. bağırmak istersin arkasından gelirken bana neden sormadın diye.
sabah dersine gidicekken uyanmakla uyanmamak arasında geçen beş dakika gibisi yoktur...
en tatlı uykudur insana yarım saat gibi gelir...
seri artı oy veren melek kimsesinin ağına düşmek.
bırt yaptığınızda kimsenin de duymamış olduğu gerçeğidir. En azından iyi rol yaparak sizi kurtarmışlardır daha ne olsundur! Hem zaten siz de yapmamışsınızdır canıımmm.. oh flndır artık!
hiç tanımadığınız bir şahsın, içten ve sıcak gülümsemesiyle size bakıp "günaydın." demesi.
sevişmek sevişmek sevişmek
mutluluk dediğin bir andır zaten, bu hayatta bir tek çok o sürekli kalabilmek için yekünü bir ömür tutan çaba bekler.bir tek o daha azına razı olmaz, belki bu yüzden yoksullukta kalmaz, kalamaz.tıfıllara: mutlulukta mutluluğun nesnesi değil, mutluluğun kendisidir aslında amaç...
eski fotoğraf albümlerine bakmak.
sevgilinin size masaj yapması hem de bütün gün PC başında kulunç olmuş yeri bularak.*
otomasyonu açmışsın mesela. sınav sonuçlarına tıklamışsın, nefesini tutmuşsun. 55 lazım geçmen için. bi bakıyosun 87. aman tanrım nası bi mutluluktur o öle.

sevgilinin öpücüğü olsun, efendime söliyim bi kutu nutella olsun... boş yahu bunlar 'o an' için.
koka kola kapağında tekrar deneyiniz yazısı yerine 1 litre kola kazandınız yazısını görmek..
yolda yürürken,yerde 10 lira görmek ve ayakla üstüne abanıp alınması.
hediyeyi açma anı.
-ertesi gün işin olmadıgını bilerek uyumak
-Ps3 te arkadaşınızı fark atarak yenmek 6 - 0 V.s
-istediginiz ayakkabının %50 indirime girdigini görmek
sevgilinin hobi bahçasine ektiği domateslerden birine kendi isminizin verildiğini düşünmek.
Koladan, dondurmadan veya cipsden bedava çıkması.
kar yağması...
şakaklara yapılan ilaç gibi bir masaj.
çok sıcak bir günde aniden esen rüzgarın koltuk altından girmesi ile huzur veren serinlik hissidir.
annenin kocaman bir tepsi elmalı profiterol yapıp size bırakması ve eve gelince masanın üzerinde çikolata sosunun soğuması için koyduğunu görmek.
elmyra mode on un yemek yapması. büyük ihtimalle anlık olacak ve sonrasında bu dünya da olmayacağız.
(bkz: mastürbasyon)
okeyde son taşta geldiğinde oyunu kazanmaya 1-2 sn kala yüzündeki şebeklik.
güncel Önemli Başlıklar