bugün

kanımca Türk olmayan insadır genelde bunlar özenti insan statüsündedir avrupalıyız imajı verirler "ayyy ben kebap sevmem hayatımda da yemedım" triplerine girecek ulan .mnın ambiansını ölçtüğümün insan çakması madem hayatında yemedin ne sevmem diyon lan ha denyo git hamburger ye sen hot dog hot dog iyi ye.eşşek seni
bir adana'lının asla başına gelmeyecek olan durumdur.
farklı açıdan bakan ilk yazar olayım;
sanırım ekonomisi açlık sınırının altında seyreden insandır..
evet .. hayatı bounca..
muhtemelen vejeteryan bir insandır.
eğer "ay ben yemem iğreennnç" diyen tiplerdense malın önde gidenidir. en güzel lezzetlerden birini kaçırmıştır. * *
yaşlılığında şeker, tansiyon, kolestrol sebepleriyle tadından yine mahrum kalacak kişidir. "hazır gençken ye kardeşim".
etin tadını sevmeyen insan olabilir, sadece köfte veya tavuk yiyebiliyor olabilir, kebap çok fazla geliyor olabilir.. ihtimal çok hemen de yargılamamak lazım.. * *
(bkz: michael jackson)
türk olması imkansız olan insandır. vejeteryan olabilir. zevksizdir. kebap gibi bir lezzeti kaçırması onun adına büyük kayıptır.
vejeteryan olan insandır. sadece kebabın yanındaki yeşillikleri yer ve hesabı öder. *
açlık sorunu çeken ülkelerde yaşıyor olabilir, tabi bu o'nun değil biraz da bizim ve dünya vatandaşlarının hepsinin neden olduğu bir adaletsizliğin sonucudur.
(bkz: beni mi çağırdınız)
sağlıklı insandır.
(ara: hayatında hiç)
raki şiş kebap çok güzel dememiş batılıdır.
kestane yiyerek bu açığını kapatması gereken insandır...

(bkz: kestane kebap)
böyle eşşiz bir lezzeti kaçırdığı için çok bahtsız olan insandır.