bugün

ilişkilerin ve evliliklerin ilk günlerindeki erkek, bazıları içinde paralı erkek.
her zaman anlayış beklemeyip, zaman zaman kendisinin de anlayışlı davranması gerektiğini bilen erkektir
samanlıkta iğne aramaya denk durumdur.
kadın ruhundan anlayan erkektir. Birlikte olduğu bayana o güne kadar yaşamamış olduğunu hissettiren erkektir.
(bkz: aa bu benim lan)
nesli tükenmekte olan erkek türüdür. Pandalardan daha fazla korunması gerekirken nerde yaşadıkları bilinmediğinden ve kolay kolay da bulunmadığından, bayanlar tarafından koruma altına alınamamaktadır. Şayet bulunursa da kimseye haber verilmemeli; "işte bizim herif de sizinkilerle aynı, zehir ediyo hayatı valla" gibi yalan yanlış cümleler kurulmalı, çevredeki bayanların dikkati çekilmemelidir.
Genellikle masallardan alıştığımız bu istisnai karakterlerin gerçek yaşamdaki versiyonları da her nedense yanlış ellere düşerler. Kıymet bilmeyen bir hatunun elinde, heba edilirler... Boşta kalan bir tanesinin görülmesi halinde de, söylenecek şarkı bellidir:

Ben sokak kedisi gibi sürtünüp yerde
Komşunun kızı kampta sporda stepte
Terzi Mukadder satıp savdı malı mülkü
Gizlisi saklısı kalmadı topumuz niyette...
bütün erkekler hayatı yaşanılır kılabilir. yeter ki kadınlar çekilir olsun. *
(bkz: yok böyle bir şey)
(bkz: aradığınız erkeğe şu anda ulaşılamıyor lütfen daha sonra tekrar denemeyiniz)
karsilikli huylarin birbirine benzerligi ile alakalıdir,erkegin huy kaliplari,kadinin huy kaliplari ile ortusuyor yada belli alanlarda birbirini tamamliyabiliyorsa o erkek hayati yasanilir kilacaktir.hayatin yasanilir kilinma kriteri beklentiler ve huylarla belirlenir.kimisi icin hayatin yasanilir kilinmasi katlar yatlar villalar olurken,kimi kadina avuc ici kadar mutluluk yetecektir.
FARKLI ŞEHiRDE YAŞAYAN SEVGiLiYE GÜNÜ BiRLiK ZiYARETE GiDiLDiĞiNDE VE AKŞAM DÖNME VAKTi GELDiĞiNDE SIRF KIZ ARKADAŞI YOLLARDA ÜŞÜMESiN,OTOGARLARDA YORULMASIN DiYE ÖDÜNÇ ARABA BULUP SEVGiLiSiNi YAŞADIĞI ŞEHRE EViNiN KAPISINA KADAR GETiRiP OKADAR YOLU TEKRAR GERi DÖNEN ERKEK.
biz bayanların, keske gercek olabılseydı diye hep hayalini kurdugu utopyadir. hayatı yasanılır kılan erkeklerden son tanıdıklarımı da(batman,superman,spıderman) telef ettiler!!basınız sagolsun bayanlar...
dünya üzerindeki bütün kadınları öldürme başarısını gösterebilecek erkektir.
doğru bir önermedir kendisi. hayatı yaşanabilir hale getiren erkektir.
üzüntü ve sevinçleri paylaşıp, hayatı güzelleştirmek için çaba sarfeden, aldığı her nefesin kıymetini bilen, özü sözü bir, duyarlı, anlayışlı, her daim neşe saçan...vbsanmıyorum yok böyle bir model ya da var da biz mi göremiyoruz...?
her erkek hayatı yaşanılabilir kılar.. kız kendi hayatını bile bile yaşanılmaz hale getirir.. kendi içinde senaryolar yazarak eve erkek üzerinde otorite kurarak hem erkeğe hem de kendine hayatı zehir eder.. erkek otorite istemediğini ifade edince de vay iğrenc bir erkeksin, duygusuzsun ayvan diyerek bütün sucu erkeüğe yıkar..doğru şekilde davranıldığında her erkek hayatı yaşanılabilir kılar..
(bkz: ben kadınımı ucururum)
(bkz: kadınımın ayağını yıkarım)
soulmate kişisidir bu. ancak bulan varsa beri gelsin.
(#808178)
bakışlarıyla bile sizi incitmekten korkan, dokununca kırılacağınızı düşünen erkektir.
ayrıca (#409798)
(bkz: gothic evil)
nazan öncel değimiyle: dünyayı kurtaran adam nerdee??
meali: yoktur, yok..
(bkz: hanimis) *
(bkz: beni tanidilar sen kac) *
duygusal iliskiler söz konusu oldugunda, hayati bir degil, birkac kadin icin yasanilir kilmaya calisan iyi niyetlilerinin cogunlukta olmasi mümkün olan erkek türü. bunu da her iki(ya da daha fazla) taraftan da gizleyerek cömertligiyle övünmeyen mütevazi insanlar olmalari ihtimaller dahilinde.
(bkz: yok yok valla benim bu) * * *

31. entry'e denk geldiğini görünce gelen edit: kimse bir şey silmesindir. böyle kalayımdır.