bugün

aklın var ise hayatımdan çık. hayatına başkasını al diyesim gelir. çünkü hiç çekilmiyorum ben de farkındayım, dilerim siz de hayatınızdaki erkeğe içten gelerek bir not düşersiniz. ama sevgi pıtırcığı olmadan lütfen.
Umarım kadınsındır. Erkek halinle çok kötü duruma düşeriz.
Hiç kimse sevdiği insanla olan ilişkisini basit bir meseleden dolayı bozmaz. Eğer basit görünen bir durum çok büyük bir tartışmaya yol açıyor ise ve iki taraf da sert ise, iki tarafın da olayın çok evveline dayanan sebepleri vardır. Benim de sebeplerim var yani. Seni sevdiğim halde günlük bir buluşma için rest çekmiyorum sana. Kalın kafan bunu almıyor: kalın kafanın almadığı bu ve diğer şeyler yüzünden söylüyorum söylediklerimi. Senden her şeyi duymuştum ama 15 yaşında çocukken ilk sevgilimin söylediği "orospu" kelimesini bir başka şekilde senden duymayı beklemezdim. Seni insanlar için bırakmıyorum; seni, sen benim kafama değil belki ama kalbime hiçbir zaman "eş" olamayacağın için bırakıyorum. Beni kalbinle sevseydin, gururunu değil de kalbini ezerdin beni affederken.
Çoğu zaman göz yaşlarımı tek sebebisin sevgilim.
lüften biraz sadakat. lütfen.
Çok uykum var aşkoşum. Şu makinedeki çamaşırları sana kitlesem çok mu ayıp olur?
bir erkek olarak. merak etmeyin kızlar siz sadık kalırsanız biz erkeklerde sadık kalırız.
Her şey çok güzel olacak.
merhaba canım.
sıra bende.
erkek ben hayatımda tercih etmiyorum. mümkünse karı kız.
Hayatımdaki kadına not: öylesine sana aitim ki, senden sonra bana dokunmak isteyenin elleri boşluğa değer.