bugün

kafasına yapmayı koyduğu hayallerini tek tek gerçekleştirip şimdi de cefasını süren biraz da şanslı olan yazarlardır. şiddetle takdir edilmeleri gerekir. hayallerini gerçekleştirme yolunda emin adımlarla yürüyen yazarlara da başarılar dilenmelidir.

biz tükenen insanlara burdan selam olsun.
Hayalim bir mercedese binmekti yaklaşık yarım saat önce gerçekleşti. Alfa julyetimi verip mercedes gla180 e kavuştum.
"çıkar bakalım pitot tüpü koruyucusunu" dedi haluk hoca. çıkardım. özenle katladım. içeriye koydum. "hadi dışarı alalım" dedi. geçtik kuşumuzun arkasına. iterek hangardan çıkardık, 2013 model ultralight ımızı.

"yooo, bu sefer sol tarafa oturacaksın" dedi. oturdum. lövye önümde, radar ekranı önümde, kanat pedalları ayağımın altında. hazırdık artık. motorlar çalıştı. kuleye bildirdik. taksi konumu almamızı söyledi kule. önümüzden kalkan paraşütçülerin uçağını bekledik. en sonunda kalkış izni verildi.

kalktık. uçağın tekerlekleri yerden kesildiği anda, hocam ellerini kendi lövyesinden çekti. "hadi bakalım hayallerinin günü geldi" dedi. işte uçuyordum. havada istediğim yöne dönebiliyor, uçağımı sağa sola yatırabiliyordum. kuşadası'na doğru çevirdim yönü. geçen hafta batırılan uçağın üstünde bir tur attık havadan. sonra bir tur daha attım.

uçtum uçtum uçtum. dönüş vakti gelmişti. havaalanına doğru döndük. pisti hizalayıp istemeye istemeye ellerimi lövyeden çektim. flapları açtık. ve yere konduk.

17 haziran 2016. bu tarih en büyük hayallerimden birini daha gerçekleştirdiğim gün oldu. ve anladım ki, hayatınızı kin duyduğunuz insanların hayallerini bozmak yerine, kendi hayallerinizi gerçekleştirmeye yönlendirirseniz, eninde sonunda mutlu oluyorsunuz.

uçtum lan ben, uçtummm