Fenerbahçenin her avrupa maçından sonra daha fazla anlam kazanan söz.
Her zaman her durumda anlamlı söz. Herkes rütbesini bilecek.
uefa yarı finalinde benfica ile oynanan ilk maçta avantajlı skor alınca konvoy yapan ama biz uefa kupamız var deyince uefa da neki diyen karıköy çocuklarına dert olmuştur , sizin hayallerinizin bittiği yerde bizim gerçeklerimiz başlıyor.

4 4 yiyorsunuz dediği takımlar da arsenal ve dortmund , ulan anten sen en son kaç sezon önce bu ayarda takımlarla oynadın da bize laf diyorsun , sen shakhtar'dan 3 yemişsin amk hala utanmadan konuşuyorsun , bir de rakibin 60 milyon euro'ya en iyi 3 futbolcusunu satmış , bizim götü kızıl beşiktaş olimpiyat'ta oynamayı beğenmeyip stat stat gezip halinden şikayet ederken savaş yüzünden bu adamlar bulundukları şehirden 1200 km uzakta maçlarını oynuyor 100 milyon euro'luk bi yatırım yapmışsın ama adam sana bukkake yapıyor ve sen hala konuşuyorsun

ulan iyi ki shakhtar'ın diri zamanına denk gelmediniz amk , ölüsü sizi 'yapma luce yeter ağlıycam' moduna getirdi , bir de dirisi olsa neler olurdu tahmin etmek istemiyorum

özetle bu ülkenin yüz karası olmaya devam ediyorsunuz sevgili ezikler
Haha 4 diyor. Koç bu takımlar hazırlık maçlarına benzemez alışık olmadığınız için sizede hak veriyorum artık önümüzdeki yıl ş.l ön elemesine katılmaya hak kazanırsanız hazırlık maçlarına biraz dikkat edin damdankiremitattım spor, şeker belediye spor gibi takımlara karşı ilk 11 ile çıkıp bu takım efsane oldu gibi havalara girerseniz ortalama bir shakhtar 3 atar evinize gönderir.
Bunu "Hayaller biter, vedalar başlar" olarak değiştirilmesini rica ediyorum.