bugün

O kadar soğuk olmak ki donmaktır.
Bir sıcak olmak değildir.
Normaldir.
Allah allah mevsim de kış oysa, neden böyle soğuk acaba...

ilginçtir.
ocak ayından beklentinin başka olması durumu zaar, bu mevsimde çöl sıcaklarını bekleyen yazar söylemi.
kış mevsiminde olağan durum. bu zamanda yapmayacak da ne zaman yapacak?
Havanın öyle böyle değil inanılmaz soğuk olmasıdır. Bugün hava o kadar soğuktu ki iliklerime kadar donduğumu hissettim. Hatta otobüsten inip bir süre yürüdükten sonra bu böyle olmayacak koşarsam eve daha çabuk ulaşırım düşüncesiyle koşmaya başladım. işi dolayısıyla veya mecburiyetten dışarda olanın Allah yar ve yardımcısı olsun.
Kalın şeyler giymemize sebep olan durum.
Dışarı çıkarken işi abartıp 3 tane kazağı üst üste giymeme sebep olan hadise.
bizde kar var ama hava çok soğuk değil.
Hiç "kara basıyorum ya kar soğuk hani ondan dondu ayaklarım yoksa bu kadar soğuk değil" diye kendi kendimi teselli etmemiştim. O kadar soğuk çok soğuk. Allah dışarda aç açıkta olan her canlıya yardım etsin (amin).
hava isimli sevgililerin çoğunda farkedilen trip.
Çok ama çok değil lakin serin olduğu doğrudur.
iyiki de öyledir.
ya rabb, biz yazdan şikayet ettik amma bu kadar soğuğu da istemezük. bu işle ilgilenmenizi rica ediyorum sayın tanrım.

edit: odamdaki lamba yanım söndü lan * :D tesadüftür inş. yoksa umre turlarına bakmaya başlıyorum hajhsads
Suyu götürmesin getirsin, burası sıcak çünkü.
aşırı soğuk değil de normal soğuk hava iyidir. havalar bir an önce soğusun bayılıcam çünkü sıcaktan.
görsel
kasım ayına yakışır bir hava. yağmurlu, karlı bir kış olur yoksa ya kuruyacağız ya da yeni hastalıklara yürüyeceğiz.
ben çok üşüyemiyorum galiba hala ince giyinip çıkıyorum bir de saçlarım ıslak allahın sevdiği kuluyum galiba hasta olmuyorum.
ayakları üşütmesek iyi. gerisi ısıtılıyor bir şekilde.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar