bugün

Genellikle lisede gözüken tiplerdir. Düşüncelerinde "oooov yeeeeah sigara iciom yha ck havalym .s" "ooooooooyeeee sgara iciom diyerlrne gore çok bygum ah lnt olsn" cümleleri gezer fakat dışarı dile getirmezler. Liseden sonra havalı olmadığını anlayıp, nefesi daralmaya başladığında pişman olur fakat zevk için içer. Erişkinlik döneminde iyice ciğerlerini mahvetmiş, sigara bıraktırma hatlarını arar. Yaşlılık döneminde ise erken ölmesi normal durumdur. Belki de yaşlı olmadan giderler.
eski sevgilim sigara içmiyor olsaydın senle çıkmazdım dedi,kendisi içmiyordu. neden öyle dedi hala çözemedim. buda böyle bi anımdır.
bunu hala tartışan insan lise ikidedir, net.
Tamamen ilgi odağı olmak için kendine zarar veren maldır.
Tek kelimeyle gerizekalılık.
Mantıksız olaydır.
kendini sigara içip adam zanneden koyunlar sürüsüdür.
Özgüven eksikliğinin somut göstergesidir.
akıl sınırlarını zorlayıcı olay. yapmayınız.
Sigara içen insandan iğrenilir ne havası, iğrenç bir havası var zaten.
Ergenlerin büyük çoğunluğunun sigara içme sebebidir. Yıllar sonra ekonomik zararı, ciğerlere zararı, bir yere gittiklerinde üstlerinden yayılan pis koku, iki adım koştuklarında tıkanmaları gibi sebeplerden ötürü hepsi teker teker sigarayı bırakmaya çalışır, başladıkları güne lanet ederler.
işte biz o günlerde ergenliğimizde daha zekice davranmamızın gururu içinde sırıtacağız.
Aptallıktır evet. Lakin bunu yapan kişi aptallık olduğunu yıllar sonra fark edecektir. iş işten geçtikten sonra.
içiyorum ama derdimdennnn..