bugün

laptopumla bebek starbucks'ta oturup, 3 tane çıtır yavru arasında seçmece yaparken aklıma gelen maganda.

ulan şuurunu siktiğiminin piçi ne işin var sözlükte? sözlüğün sana faydası nedir amına koyim? en son okuduğun kitap cin ali'yi bile unutmuşken, hatunlarla takılmaya çalışan ezik lafım sana. iyi dinle şimdi beni.

sözlükte takılan hatundan ne fayda gelir? şunca zaman sözlükçülük yaptım, yeri geldi uludağ için ayar aldık ayar da verdik ama her geldiğimde gördüğüm manzara daha da bozuluyor. acilen buna çözüm bulun lan ibişler!

siz sözlük abazanları! takribi 120 kg gelecek kalın belli asosyal karıların götlerini kaldıran sikkolar! delik olsun yeter mantığınızı zamanında değiştiremediğimiz için bu durumdan şikayet de ediyorsunuz. aslında bu duruma neden olan sizlersiniz.

sonuç abazanlık ve apaçilik kokan tonla başlık ve entry.
şu an bebek starbucks'ta oturuyor. beleş wayrlıs var tabi. otlan amına koyim.
(bkz: havada aşk kokusu var)
bildiğin helikopter.
hava yağmurlu iken yağmurun altında gezinti yapan apaçiden yeğ olan kişi.
Üniversite de kaloriferler yanmadığı ve hava iğrenç olduğu için evde kalıp, Jimi Hendrix eşliğinde sözlükte takılan apaçi türü.
acayip derecede sinirlendirdiği için en önemli noktayı kaçırmama neden olan godoştur.

hava yağmurlu iken mantıklı insan 2 şey yapar, eğer işi gücü yoksa. ilkinde seçtiği bir yavruyu koluna takarak yürüyüşe çıkartır, ikincisinde eğer evi manzaralı bir cihangir evi ise yanındaki çıtır ile yağmuru izleyerek günlerini geçirirler.

şu an yağmur altında iphone'mun touchpad'i bozulacak ama sağlık olsun. entryi kısa kesiyorum, yanımdaki çıtır sözlükten rahatsız oldu. bebek'ten ortaköy'e geçtiğimizde tekrardan buluşacağız. bekleyin beni...