bugün

ilk gittiğim filmin sinema bileti garantisi geçmiş ürünlerin faturaları ve garanti belgeleri bilgisayar monitörünün kutusu...
baba yadigarı arabanın, revizyondan sonra elle kullanılan (direksiyon simidi, vites topuzu gibi) parçalar...
konyaspor - adanaspor maç bileti, 3 yıl olmuş hala saklıyormuşum, daha bugün çöpe attım.
eski hatunun verdiği bileklik çok eskidi ama kıyamıyorum atmaya.
hiçbir şey. oldukça ilginç.
bozuk kalemler. sanki bi mucize gelecekde çalışacak gibi mi geliyor artık bilemiyorum. manyak mıyım ne..
roma hukuku kitabı.
Sarap mantari.
Doğduğum günün takvim yaprağı.
annemin küçükken bana aldığı oyuncak araba.
kullanılmış top mermisi ve beylik kılıcı(1922).
erik çekirdeği.
sinema bileti. ama artık atma vakti geldi sanırım.
platonik aşık olunan kişinin, öylesine karalamalar yaptığı kağıt parçası.
saçma sapan gazete küpürleri, normal çakıl taşları, gittiğim etkinliklerin biletleri, normal boncuklar, eskimiş-kopmuş tokalar, kuş tüyleri, yanmış bitmiş tütsülerin uçları, boş kutular, kentkart dolum makbuzları, alışveriş fişleri, eski simkartlar, kendi saçlarımdan bir tutam... bunların hepsi hatıra kutusu dediğim bir kutuda duruyor. ileride ne yapacağım bunlara bakıp bilmiyorum ama...
kırılan gözlük camları, üzerinde kemer hatırası yazan süs eşyası, kaç ml.lik olduğunu bilmediğim küçük vodka şişesi gibi ürünlerdir, tamamen dostluğu simgeler
pipet, peçete paketi, çeşitli yenmiş çikolata pakeleri, kavanoz, hırkanın kenarından sökülmüş kurdelemsi ip, çeşitli kurumuş çiçekler, ilkokulda, lisede yapılmış resimler, baya kocaman bi haftalık karikatür dergisi arşivi, daha hatırlayamadığım bi sürü ambalaj paketi.*
sadece 1 tanecik pokemon kartı(munna ama). ve 3.sınıf günlüğüm.
sunnetini gec yasta olup cukunu atmaya kiyamayip saklayan var lan. evet taniyorum o ibneyi.
Sarap mantari , kucuk bir ayicik , kese kagidi .
küçük bir çocuğun aya benzettiği ama senin sadece parçalanmış bir ayna parçası gördüğün küçük bir ayna... çok enteresan bir şey deği ama küçüğün hayal dünyasında yaşamakta güzel.
Şeker poşetleri, saçma sapan karalamalar, biletler, bir arkadasimin verdiği sigara...
Sakiz kutusu.
ajanda ingilizce öğretmenim vermişti hala saklarım.
çakmak kılıfı. işin garibi kimden hatıra onu da bilmiyorum. kendimden bile olabilir. aslında bir hatıra bile olmayabilir... bi dakka lan, harbi o niye orda duruyo yıllardır !?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar