kendi tasmalarını takıyorlar işte.
iğrençtir. etiket gibi bir de sallanır durur o boyunda. bak param var altın taktım, yaptırdım özel yaptırdım hemi de, demektir.
bir de elleriyle kapatırlar bir yabancı baktığında. ulan rahatsız oluyordun neden taktın?
9 çocuklu bir aile babası için fevkalade durum.
+merhaba kezban hanım.
-nerden biliyorsun sen benim adımı, beni mi takip ediyorsun pis sapık, imdaaat tecavüz var.
(bkz: kroluk)
kodumun mallarını ilgilendirmeyecek olaydır. lan belki biri hediye etmiştir, belki seviyordur size ne muagoyim.

senin için mi takıyor sanki o kolyeyi yapmayın böyle şeylermiş.
kesinlikle kezbandir bu kizlar.
köpek tasması gibi bir şey takıyorlar, haberleri yok.
2013 ocak itibariyle modası geçmiştir.
plakalı hatun. ruhsata işlidir.
tasma takmış köpeğe benzerler.
bakışmaktan tanışma evresine geçişte ilk olarak adınız ne sorusunu soran beceriksiz erkeklere beceri katma amacı taşır.
tav olunacak bir durum. bana Köpek tasması'nı anımsatıyor bu tarz kolye ve bileklikler. kaldı ki vücudlarına olsun, bileklerine seri numarası doğum tarihi gibi dövme yaptıranlara hiç girmiyorum bile. Günlük süt müsün sen, Kırmızı et misin? Tavuk gögsü müsün? Hayır yani nesin.
erkeklerin vücutlarına saçma salak dövmeler yaptırmasıyla aynı mide kusmuğudur. *
kendi adını yazdıranlara acıyarak baktırır. salak yemin ediyorum gerizekalı bunlar.
hemen ön yargılı yaklaşılmaması gereken durumdur. zamanında bir ikiz çift ile tanışmıştım, birbirlerinden sadece isimli kolyelerine bakılarak ayrılabiliyorlardı.
(bkz: iffet)
bir annenin eşinin ve iki çocuğunun isimlerini üzerinde taşımasında ne gibi bir iğrençlik olabilir, gayette hoştur.
nihayetinde sadece bir kolyedir, esas olan hatun kişinin her hücresinde sizin olmanızdır.