bugün

çelme takılarak yapılan eylemdir.

(bkz: evet iğrenç espri)

(bkz: tamam lan vurmayın)
lan nimett düşürülür mü ? ne derdiniz var sizin günah?
çelme takma,arkasına biri çömelmişken itme gibi hoş olmayan hareketlerle hatunun ayaklarının yerden kesilmesini sağlama ve yerçekimi etkisiyle zemin ile temasını bekleme işlemidir. böyle bir durumda inşallah kaba et üzerine düşerler de fazla hazar olmaz.allah korusun.tasvip etmiyorum.yapanları kınım kınım kınıyorum...
adeta kötü niyetli olunduğunu belli eden söylem.
bunu söyleyen erkek, kendini bir avcı olarak görür. hatunu ise, bir çeşit av, bir çeşit ceylan..
hatun dediğin, sadece bir "hayvan" mıdır ki adeta "tuzağa" düşürülsün?

eğer, sadece bir "hayvan" ise, düşürüldükten sonra yapılacak şey nedir?
ve o yapılacak şey, ne kadar insancadır?
argo da sex için gerekli olan varlığı ayarlamak anlamında kullanılır. abazanların kızlara bakış açısını gösteren deyimdir.
erkeğin kendini nuri alço gibi hissetmesidir.
yurdum erkeğinin en büyük hedeflerinden olup, bu hedef uğruna nicelerinin telef olduğu azimli iştir.
önce 1 adet hatun gereklidir bu iş için. hatun, yeni yıkanmış, kaygan zemin üzerinde yürütülür, biraz dikkatsiz yürümesi halinde düşecektir, buraya dikkat! bu yüzden konsantresini bozun. böylelikle kolayca hatun düşürülebilir.
ittirin, genelde düşüyorlar.
ne kadar bayağı bir söylemdir bu ya. ne kadar kaba, ne kadar adi. sanki bir eşyadan bahsediyorcasına "kız düşürmek" nedir ya. taş atıp top mu düşürüyorsun. bu söz öbeğinden hiç hoşlanmıyorum. söyleyenlede ilişkimi kısıtlıyorum açıkçası.
saf kızları kandırmayı marifet sayan beceriksiz ve kişiliksiz insanların yaptıkları eylem.
çelme takarak olmiyacak eylem. hem bu tabir gerçekten çok iticidir. hatun düşürmek sanki roket atarla uçak düşürüyoruz.*
hatunu öldürmek değildir.
bir hatunun ayağının kaymasına, takılmasına sebep olup yerle temans yüzeyini arttıran/arttıracak olan kişidir.
gayr-i ahlaki fiillerdendir.
sözlük yazarımısınız jigolo mu?