bugün

Eğer gençlik bilseydi, ihtiyarlık yapabilseydi. *
''Yalnız kalmış bir kadının bu durumu çaktırmamaya çalışması kadar hüzün verici bir şey olamaz.”
everman dies, but not everyman really lives.

o yea
people cant see the death standing behind them.
Geçmişin bir bok parçasından ibaretse, onu gübre niyetine kullanıp geleceğine hayat ver.
Eğer aşıksan; iki kere iki beş eder, bazen de üç. Hatta bazen ikisini aynı anda ettiği bile olur. Çünkü aşıksan: o doğrudur, her şey yanlış.
klişe sözlerdir, migren'im azdı yine.
"Kim senin yasanı çiğnemedi ki söyle, günahsız bir ömrün tadı ne ki söyle, yaptığım kötülüğü kötülükle ödetirsen sen, sen ile ben arasında, ne fark kalır ki söyle!" diyen Hayyam bu sözüyle "hastasıyız" akımına müdahil etmiştir beni.
her zaman doğruyu söyle ama her doğruyu her yerde söyleme.

ilk duyduğumda vay çakal, nabza göre şerbet veriyor demiştim ama yaş ilerledikçe ne kadar doğru olduğunu anlıyorum.
ve sonra korkunç büyücü gargamel vardı. o kötüydü!!!
eğer ne istediğini bilmezsen, bir bakarsın istemediğin bir sürü şeyin olmuş.

chuck palahniuk.
'' Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. '' M KEMAL ATATÜRK
''Kendini güçlü hissettiğin kadar güçlü, Ve güzel hissettiğin kadar güzelsin..''
kompozisyon gibi ama beğendim paylaşmak isterim ey uuserler,

"Dışarıdaki karanlık ,içindekinin yanında hiç bir şey . gözlerinin derinliklerine insem kim bilir kaç damla göz yaşı bulacağım.Kalbinin en uç noktasında bile aynı hüzün.Nefes almadan yaşıyorsun.Korkuyorsun , kendinden korkuyorsun, bütün benliğini ele geçiren insandan korkuyorsun.Güneşin doğmasından ve içindeki karanlığı bütünleyememekten korkuyorsun.Ama en çok ölmekten.içindeki insanı öldürmekten korkuyorsun.Mezarına gelmemesinden değil , başka biriyle yan yana uyumasından korkuyorsun .Ama o senin adını bile bilmiyor.Güneş doğarsa ölürsün belki.Ölmek istersin belki."
ayazınla beni tehdit etme angara,
hayallerimi yaksam ağustosu yaşarsın...
bir bakış bile yeterken anlatmaya her şeyi;

kalbimizi dolduran duygular kalbimizde kaldı. *
küllü şey'in for you.
üzerine toz kondurmadığın gelir senin üzerine hafriyat boşaltır.
yemek için yaşamayın, yaşamak için yiyin.
insanlar aşk olmadan yaşayamayacaklarını söylerler. onlara oksijenin daha önemli olduğunu söyleyin.
ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla.
Sokrat' ın vardı böylesi sözü.

idama götürürlerken, hanımı sokrat' a :
-"seni haksız yere idama götürüyorlar" der, Sokrat ise şu tarihsel cevabı hanımına değil ama kızım sana söylüyorum gelinim sen anla hesabı çevresindekilere verir :

-"Haklı yere mi götürseler daha mı iyiydi" cevabını vermiştir.

ikincisi ise marx' tan enstantanedir.

Ölmeden önce ölümsüz bir şey söylemesini isterler o ise şunu der :
-"Ölmeden önce söylenen son sözler hayatları boyunca söz söyleyememiş aptallar içindir."

Ve bir toplantıda marx şunu da demiş :
-"Sayın Karl, siz Marxist misiniz?"
-"Ben Marx' ım ama Marxist değilim."

Kolay gelsin, saygılar, dağılabiliriz.
"Ana rahmine cenin, gecenin ortasına dolunayı asılı tutan Allah, benim için en iyisini düşünmüştür" de ve tebessüm et.
"orospu çocuğu".

3 kez arka arkaya söylerseniz multiple orgasm.
annen evdemi?