bugün

Hey gidi geçmiş...
Hatirladiysam geçmemiş demek.
on birinci nesil silik.
Asıl yazar.!!!
Bir anlik gaflete dusup taniyamadigim yazar. Cok sorry.
Değerli bir yazardır. Silik olmadan once güzel muhabbetimiz vardı. Birden silik olunca kısa devre olduk. Evet.
Nickiyle dikkatleri üzerine toplayan yazar arkadaşımız, kendisiyle istanbul bayramlaşma zirvesinde bizzat tanışmıştım. nickine bakıp "kesin ipnenin tekidir bu" diye düşünsem de gayet temiz yürekli, içten ve samimi biri olduğunu farkettim. iyidir kendisi. iyi ki vardır.
Harbiden hızır gibi imdadıma yetişen güzel insan.
Karması gibi heykeli dikilesice kardeşim.
Eyvallah baboş.
Büyüksün.
Çaylak olmuşum ya laa daha yeni görüyom. Mesajlarım cevapsız isyankar..

Ve sanırım bir yazar.mış.
Iskilli got dingildermis. Cagri degilsen niye gaza geldin.
Beni mi eksileyecek tam anlaşılmayan yazar. Eğer eksileyecekse Kendisine ''yürü git'' minvalinde şunu paylaşmak icab eder:

https://m.youtube.com/wat...oogle&gl=TR&hl=tr
Cagri olmasindan suphelendigim yazar.
Orcinal bir nicke sahip yazar.
https://m.youtube.com/watch?v=-21AtiWV3TE
görsel
(bkz: gecenin ertesi günü)

iyi yazmalar dilerim yeni nickiyle.
görsel

önemli olan sağlık başkan. çok takılma. *
Burası benim hediyem sana her girdiğinde beni hatırla ben burda yazarken hep kendim oldum. hani o hem nazik hem biraz edepsiz; bi siktir olup gidermisiniz lütfen diye kovmuştum ya Bi üyemi çok gülmüştün hani.. beni hep öyle matrak hatırla
Üsteki yazar haklı. Ama yazdığımı boşverme nickimi bil yazdıklarımı anla kızma bana gücenme boşyere ben kötü. Biri değilim tanıdın az çok...
Biliyosun beni.. artık merak etme bundan sonra yokum ama dualarımda sanada yer var bunu unutma.
Sevdiğim bi yazar çok çok sevdiğim...
Hatta sevmekten korktuğum alışmak istemediğim içn kaçtığım...
Sonra gizli gizli takip edip kendime kızdığım, unutulmayan...

Unutulamayan bir yazar...
rabbim herşeyi gönlünce verir inşallah beni hiç unutma olur mu hep dua et bana, çok ihtiyacım var buna...

Seviliyosun hani...
kelimelikteki rakibimdi. yenip üst tura çıktım ama sonraki oynadığımız oyunlar neticesinde kesinlikle benden daha iyi olduğunu söylemeliyim. şansız lığından yararlanmış olduk. ayrıca kaliteli, efendi bi yazar.
Mesajına cevap vermeyi unutunca gizlice entrylerini okurken ben:

görsel

Bir yazar.
Bence bir çay için.

Bir yazar.
Hassk tr seni takip etmeye basladi diye uyari mesajini gorunce istemsizce hassktr dememe neden olmus yazardir.
Adini ne zaman bur entryde gorsem beni tebessum ettiren yazardir.selam olsun.
izinli olduğu halde sozluge giren yazar. Sildirmesini öneririm. Oyle giremezsin kesin çözüm.