bugün

fiat 500 fiyatı... ufak tefek tek kapılı parkı da kolay olur karınca gibi dedik ne fiyat yahu,
40 00 tl... az daha koyar sınıfından daha sağlam bi araba alırım... *
iphone 4(s). ufacık bi cihaz nasıl bu kadar para eder anlamıyorum
the sims medieval 89.99 lira: yuh lan, the sims 3 o kadar değil. hatta d&r'da kampanyalı olarak the sims 3, fast lane stuff ve world adventures birlikte 90 lira.

edit: kampanya bitmiş, oyunun kendisi de artık 90 lira imiş. allah'tan kampanya zamanında aldım. *

edit2: eksi veren fakir arkadaşa gelsin bu şarkı:

ehhhh, uygun şarkı bulamadım... *
uç bir spor araba ya da aşırı lüks bir villa olabilir. bazı insanlar bunlara bu kadar para harcarken bazıları karın tokluğuna zar zor para harcayabiliyor. kapitalist ruhun hüküm sürdüğü bu dünyada adalet nerede??
thomas twin t2 temizlik robotu.

1332 lira, boru değil.
(bkz: nintendo 3ds) 700 lira.
mario bile alamaz.
nikah sonrası çekilen fotoğrafın 10 TL ye satılması. oha lan bi fotoğraf kağıdının maliyeti ne ki 10 tl diyosun hayret bişey.
genelde hemcinslerimin aldığı kıyafet, aksesuar tarzı şeyler.
bi burun spreyi 15 tl. eder mi lan dedim ilk başta. sonra burun kaşıntısı beni ele geçirmeye başladı. yarın alıcam.
yer: pierre loti.
çay: 4 lira.

edit: yorumsuz!
o kadar para eder amına koyim. eder.

2 lira fazla ver daha güzelini ye, daha güzelini giy. arada şımart kendini sap sap yaşayacağına. fakire göre bile şımarma yöntemi vardır bence. ama sanmıyorum ki karton toplayan sözlük yazarımız var.
iPhone 4S kılıfı. Bir kılıf 125 tl eder mi lan? Bir de helikopter gibi sikindirik bir alet var 800 tl. Görmek isteyenler iÇin (bkz: hepsiburada)
seiko spring drive'dır 7000tl yaklaşık fiyatıyla.
lahmacun ve ayrana 50 tl vermek.
kpss sınavı 35 tl.
muhtarlıktan kağıt parçası 7 tl.
adli sicil kaydı zırvası 5 tl.
kiracı elektrik aboneliği 89 tl.
kiracı su aboneliği 169 tl.
kiracı doğalgaz aboneliği 389 tl.
kargo bedeli 9.5 tl. (ankara izmir arası kağıt parçası)
3 cola ya 580tl vermek.
(bkz: noureddine amrabat)
clive christian parfüm. tamam parfüm dediğimiz şey zaten ihtiyaçtan ziyade lüks kabul edilir ama canım amouage lar, killian lar varken gidip bir clive christian a 1500 lira falan vermek gereksiz.
(bkz: nordin amrabat)
yer: türkbükü

lahmacun + ayran: 50 lira.

o paraya karışık sandviççi kapatılır be.
yer: izmir'de bir kokoreççi.

kokoreç+ayran: 9 lira.

not: evlat acısı gibi koyduydu arkadaşla.
yer: kktc havaalanı ercan

2 meyve suyu 2 çikolataya 29 tl.

hay amk.
valla lan yemin ederim.
paralı seks.

efendim para verip seks yapanlara anlam veremiyorum. 2 yol yordam öğrenin de paranız cebinizde kalsın.

(bkz: sözlük yazarlarına abi tavsiyeleri)
(bkz: kot pantolon)

günlük bir iş için bağdat caddesindeki beymen' de çalışıyordum. kız ile annesinin konuşmasını aynen aktarıyorum:

k: yaaağ anneeeew olmaz ammaağğ sana da alalığğğğmmm indirimde hem 500 liğraaa.
a: vıdıvıdı.
k: tamammmm, sana 38 bana 36 alıyorum birer taneğğğ hihi. başka bir şey istiyo musuuuun?
a: bıdıbıdı.
k: öptüüüğm bayy baaaağğy.

sanki manavdan domates alıyo anasını satayım bu ne lan. iki kot pantolona 1.000 tl verip gitti öküz. ve ben o mağazada 12 saati 50 tl için çalıştım. üzerimdeki kot pantolon da 25 tl amk. ulan içime öyle bir oturdu ki, hala küfürle anıyorum kendilerini.
rotring kalem 7 tl. ama ondan daha iyi bir kalem 1 tl. *