1. .
  aziz, demokratik, özgürlükçü uludag sözlük mod. ları tarafından korundugunu düşündüğüm üfürükçünün baslıgına entry girememe sorunsalıdır.

  sözlük adının yahya sözlük olarak değiştirilmesini teklif etmekteyim.

  geri sayım basladı.

  time for shooting: 5, 4, 3....
  2 -1 ... almanca sevisen adam
 2. .
  gelismelerdeki ilgili mesaj okundugunda anlasilabilecek durum.

  zall :

  sevgili yazarlar,
  adnan oktar'ın avukatının yaptığı bilgilendirme sonucu sözlükte yazan bazı yazılar yüzünden sözlüğe erişimin engellenmesi amacıyla dava hazırlığında olduğunu öğrendik. dava açılmasını önlemek amacıyla gerekenleri yapacağımızı avukata ilettik. bu sebeple bazı başlıkları tamamen sildik ve alakalı olan başlıklarda da suç oluşturabilecek entryleri siliyoruz. bu aşamada gammaz arkadaşlar da bu konuda yardımcı olurlarsa hep beraber mutlu ve huzurlu bir geleceğe doğru yol alabiliriz.

  12 Haziran 2007, Sali 07:27

  iste zallin bu entrysinden sonra boyle bir durum ortaya cikti.
  1 ... papagan
 3. .
  sözlükten özür dilediğim durumdur.

  zira ekşi sözlükte: "harun yahya" hakkinda kafanizda bir tanim veya verebileceginiz bir ornek varsa eklemekten cekinmeyin:

  durumunu gördükten sonra yani o baslıga entry girilebilme olayını farkettikten sonra, sözlük ten özür dilediğim durumdur.

  yani sevgili oktarcıgımızın avukatı sadece uludag sözlüğe takmıs kafayı, yapcak bişi yok. keske biz de ekşi gibi yazabilseydik ama yasal sorunlar yaratanların entry si silinseydi. ama olmuyomus demek ki napalım kısmet değilmiş...

  sagol zall, herseyi anladık...
  2 ... almanca sevisen adam
 4. .
  (bkz: harun yahya ya lakap bulalım kampanyası)
  1 ... ben demistim