bugün

bacak kası yapar.
charles modelini kullandığım bot. söylenenlerin aksine oldukça rahat ve ayaklarımı da sıcak tutan bot. alalı bir aydan fazla oldu çok memnunum. verdiğiniz parayı sonuna kadar hak ediyor.
12 senede 3 tane eskitebildim. Gerçi 3.sü bi iki sene daha gidecek gibi, öyle kalitelidir.

Şu hayatta verdiğim paranın hakkını veren en nadir ürünlerden birisidir.
saglam şık bir bottur ama cok agirdir.
hep almak isteyip son anda vazgeçtiğim bot markasıdır.
Görmekten gözleriminiz kanadığı kış aylarının erkek ugg ı ayakkabı modeli.
ilginç tercihler.

Sadece marka ve moda olduğu için amacı dışında kullanılanın absürtlüğünü anlamak mümkün değil.

Arazi aracını şehir içi kullanan bir millet olarak dar paça altına bu botu giyip caddeye çıkanları kabul edebiliriz.
görsel
olması gereken böyle.
arkadaş dar Paça pantolon demiş, yanlış anlaşılma olmasın diye şuraya eklememi yapayım. pantolonu botun içine sokmayın. kızlar sokunca güzel oluyor ama erkek yapmasın.

görsel

bak kanlı canlı örnek.
Çok ağırdır. Yaklaşık 1.5-2kg civarındadır. Kaliteli mi? Kesinlikle evet. Ama rahatlığı aynı düzeyde değil. Keşke şık olduğu kadar biraz da hafif olsa.
çok kaba göründüğünü düşündüğüm bottur.

üstteki güzelmiş gerçi.
Sözlükteki bazı yazarların bazı şeyleri çok fazla düşündüğünü düşünmeme sebep olan başlık.
bugun bi hevesle new worker modelinden aldığım, 340 tl bayıldıgım, esek olusu agırlıgında, 1.67 olan boyumu 1.72 gösteren ,tasarım harikası, marjinal bot markasıdır kendileri.
Bir postal değildir.
küçükken çok isterdim , lakin babam cok pahalı der almazdi. o zamanlar belediye dagitmis gibi yoktu. içimde ukte kaldı. amma , şimdilerde benim alasim gelmiyor. ergence duruyor. gündemden düşsün alacam üzerinde tepinecem.
Kızılay dağıtmış gibi herkesin ayağında olan bottur.biraz özgün olun amk.marka yada markasız daha farklı modeller giyin.
Halama botların yakıyor dedim, "tabi harley onlar" dedi. markayı bile daha yeni duydum o kadar soyut..
4.5cm topuklu bir modeli ile 190 boyumu,194 yapıp benim zebellah gibi ortada gezmemi sağlayan tuğlamsı botlardır.bacak kası yaptırır vesselam.
görsel
340 liralık botun neresi zenginlik belirtisi. Iyice ele ayaga dustu yemin ediyorum. Seklinden oturu yine alinacak bottur.
sahip olmak için arkadaşımdan kredi kartını aldığım botlardır , fakat tabi ki antalyaya bir türlü kış gelmediği için giyilemeyen ayakkabı markası diyorum ben.
2.5 kg ağırlığı ile yürürken yorulmanıza sebep olur eğer zayıfsanız. kayıyor hacı ama seviyoruz yine de. Bir de Eskimiyorlar, olumlu mu olumsuz mu bilemedim ama. *
çok pahalı botlar. Ayakkabı parasına harleyin bir taksiti ödenir.
Annemin sobada çatır çatır yaktığı botlar. Oğlum ben onları daha toplasan 5 kere giyememiştim bile. Neden anne neden?
bazı botları gereğinden fazla ağır. ağrıtır.
Kilom kadar olmasından dolayı tercih etmediğim botlar. Ayrıca bu ara kızılay dağıtmış gibi pek bir herkesin ayağında.