bugün

Hareketi kest.
hareketten kastınız yedek lastik olmak, ne kadar botokslu mafya varsa arkasına almaya çalışmak, faşizm ise evet bencede o hareketin lideri o.
Bu sözü her duyduğumda aklıma ülkücü bir abinin güzel bir hareketi geliyor. Sonra başlıyorum gülmeye.
bu gün akabeye fena çakmıştır.
Son günlerde daha bir anlam kazanan slogan.
anca eşbaşkana şeşbaşkan olacak kişiyle ilgili slogan.
evet iktidarın totosunu yalayıp emme hareketi.
evet dün ankara' da biten mhp' ye bir kez daha tanık olduk.

iktidarınız, muhalefetiniz, sağınız, solunuz sizin olsun, tek bir emirle çağ açıp çağ kapatacak ordu ülkü ocaklıdır ve ülkücü hareketin lideri dr. devlet bahçeli dir.
bugünkü basın açıklaması sonrası reisimiz bilge liderimiz doktor devlet bahçeli bir kez daha hareketin gerçek lideri olduğunu göstermiştir.
2019 seçimlerinde bir kez daha görülecek durumdur. ccc bahçeli ccc
Olan tabanı dağıtan lider. Kendisi bir Erdoğan sevdalısı.
Devlet bahçeli'nin oradan buradan aldığı paralı köpeklerin sloganı.
Evet çıkmazsa Bahçeli bitti azınlık konumunda daha güçlü rakipleri var. Hiç değilse koltuk kaparım derdinde.
Kendi adamlarının üstüne bir gurup çomar gönderen bir adamdan devlet (!) adamı olurmu ?

hadi oldu diyelim...

o devlet(!) adam olurmu ?
şu hareketin lideri olabilir;

http://galeri.uludagsozluk.com/r/1355699/+
Hahahassktr.

T: süper espiri.
Sormak istiyorum hangi hareket?

Ülkücüler 14 yıldır pasif "direniş" içindeydi. 2008 marmara üniversitesi olaylarında pkk lılar ile çatışıp gözaltına alındığımız zaman ülkücü avukatların bizi savunmasını engelleyen bahçeli mi hareketin lideri? O zamanlar partinin adı şiddetle anilmasin diyorlardı şimdi fikrini söyleyen ülkücülerin üzerine adam mı saliyorlar?

Bıraksınlar bu işleri! Kıytırık Mevki ve makamlarında başarılar diliyorum sözde ülkücü geçinenlere.
(bkz: siktir deli)
bir slogan.
Hangi hareketin sorusunu sorduran başlıktır.
bayramda kavga edebilen sağcı parti, gariptir ki dinimiz de küskünler barışsın gibi bir emir varken sağcı parti bunu yapıyor hiç anlayamadığım bir parti olmuştur ezelden beri.
ne hareketi, hangi hareket adam da bir yudum zeka olsa ne olur. 17 yılda doktorluktan yardımcı doçentliğe geçememiş son otuz yılda eline kitap almamış. Peşine koyun sürüsü bile gitmez.
http://anlamak.org/
bahçeli'nin de lideri tayyip.
paralel ihanet çetesi üyesi kevaşelerin ve ibnelerin anlaması gerektiği sözdür. açıktan bu usa projesine alet olan dangalaklar da bunu anlamalı.
10 temmuzda tescillenecek sözdür.
her parti lideri için diyorum bunu!

bırakın koltuk sevdasını.
artık devriniz geçti mi gidin.

ne hareketi. devlet bahçelinin hareket edecek hali kalmadı.
sayesinde ülkücü hareketi bitirdi.
islamlaştırdı.
ülkücü hareket islamcı değildir.
gerçek türk düşüncesi ve inanışına sahiptir.

ey türk!
uyan bu oyunlara gelme!