bugün

Mesaisi başladı yine. Aga 287 online yazar var adam eksilemeye ilk benden başlıyor. Olacak iş değil.
Hahahah. bneyi açık eksiledim, sinirlendi, 30 saniye bekleyip tüm entry'lerimi açık eksilemeye başladı.

Nasıl bir duyguymuş lan?
Evlat tahta goguslu kız misin aq. Tahta goguslu kızların uğramadığı başlık yazıyorum onu bile eksiliyosun
Yav ne kadar uzun tanımlar yapmışsınız. Beğendiği erkekleri eksi oylayarak dikkat çekmeye çalışan bir pasif gay. Bu kadar.
Biraz mal galiba.
Açık eksileme fetişi olan yazar.

neyi beğenmedin kanka. söyle tikkat edelim.

Edit: hee herkesi açık eksiliyorsun. mesaj alımın da kapalıdır senin kesin. ki nick altıma doluşsunlar falan. tamam panpa meşaj alındı.
Böyle açık eksi oylamaya devam ederse aynı dolar 7 olmus amk nickli yazar gibi 3 ay çaylaklık yiyecek troll. Kimse uyarmadı demesin sonra. Ama gerçek bu...

Edit: vallahi istediğin kadar açık eksile bu gidişle dediğim olacak kardeş. Kaçarı yok.
Kim la bu. Eski niki ne. Normalde takip etmem böylesini ama bunu etmişim, takipten de çıkamıyorum, ayıp olur. Kesin önceden normal bi profildi.
Geçen açık artıladı ibine. Başına taş mı düştüyse artık...
adam gibi adam olan yazarlardan biridir. ne adamı be adamın hası hası...
görsel
Sıkıntılı bi arkadaş heralde. Zavallı, mutsuz ve çirkin bir pasif gay olduğunu düşünüyorum.
açık eksileyerek, mesaj kutusuna gelecek ahlaksız mesajlardan haz alıp kendini parmaklamayı uman bir adet gay.
https://www.uludagsozluk.com/e/43707061/

Bu entrimi açık eksileyen totoroştur.

Rus kadınları bizi tercih ediyor zoruna gidiyor olabilir Ama öyle.
Ailesini çok seven, hep hürmetle andıran bir arkadaş.
Az evvel engelli bir birey olduğuna dair mesaj aldığım arkadaş. Üzerine gitmeyin zihinsel sıkıntısı varmış.
Reis gelirsen 3 kere açık eksile ben anlarım geri geldiğini.
Bir zavallıyı daha uğurlamanın verdiği heyecan ve sevinçle diyoruz ki:
Gidişin oldu, dönüşün olmaz inşallah.
Hatta veled dallin. amin.
görsel
(#43686226)’ yı haklı çıkartmasına sevindiğim yazar. inşallah geri dönmez.
Bilerek yapıyordu. Bana yazdıklarıma gül geç diyordu. Biraz böyle takılıp normale dönecekti. Yolun açık olsun eski dostum. Bakmayın siz onun öyle olduğuna on numara adamdı. Eğlenmek istiyordu sadece...
karmasıda o yüzden + kendisinin.

Edit: welcome to back *
Değişik bir Cins. Silik mi olmuş, ay ne çok üzüldümmm. Canım ya. Vahh vahh. Tühhh..
gitti on birinci nesil hesap yazık keşke bana verseydi.
bu silik yememiş miydi hesabı nasıl açtırdı?