bugün

açık eksi diyince aklıma (bkz: dolar 7 oldu amk) nickli ibne geliyor onun fake hesabi olma ihtimali var.
inşallah çuçuları büyüktür.
uludagsozluk02 dışında sözlükte ilgilenen mod olmayınca böyle ibineler türüyebiliyor sayın uludagsozluk02 gerekeni yapacaktır.
saplı prenses.
Ruhsal sıkıntıları olan yuzır. Açık eksi verebiliyor. Kocaman bir alkış kendisine.
kaliteli bir yazar.
'ben uludağa mennşur olmağa geldim abey' diyen ergen. karantinada kalktı bu ergenler hala sokakta enerjilerini harcamayıp burada oynuyorlar. anası babası yok mu acaba kulağından çekse azıcık.

not: bak bende seni mennşur ettim, hadi odanda masturbasyon yap zevkten bu yazıyı okurken.
Ne yazsam eksileyen sözlük yazarı. Beni çok güldürmüştür. Yaşının kaç olduğu ile ilgili bilgilendirirse sevinirim. 3,5?
açık eksi veriyor. aha buraya yazıyorum. intikam soğuk yenen zeytinyağlı bir şeydir.
Buraya yazalım diye açık eksi veren yeni sözlük malı. Yazıyorum gönlü olsun. iki hafta kendini bir şey sansın, sonra silik yer zaten.
Açık eksileyerek dikkatimi çekmiş yazar. Tabi hemen akabinde on defa açık artılayarak karşılığını verdim. Tebrik ederim Çok başarılı..! bir iş yapmıştır..
Yıkık bir yazar. Açık eksileyerek ilgi çekmeye çalışıyor, Çekti de. Tebrikler ruh hastası.
Her entry sonuna evet yazarak oytuncuğumu taklit ediyor. Oytun un yanında senin lafın bile olmaz tatlım.
Ayrıca dikkat çekmek için açık eksilemekten vazgeçmeni istiyorum.
Başkan rica ediyorum beni açık eksileme. Bak rica ediyorum. istersen sabaha kadar eksile bu hiç umrumda değil, s*kin sağolsun ama bildirim almak istemiyorum. Hayır bildirim geliyor zırt pırt gıcık bir durum. Ya hobi olarak eksile yine ama normal eksile be kardeşim. Bildirim gelmesin. Moderasyon da sağolsun bizle güzel billur geçiyor seni böyle rahat bırakarak. Valla helal olsun. iki gram sözlük keyfimiz var onun da içine s*ıçtılar!
Alkışş..
açık eksileyen yazar. olsun ben onu öyle de seviyorum.
Hoşuna giden erkek yazarları açık eksileyerek dikkat çekmeye çalışan pasif gay yazar.
inşallah Oytunkaran denilen işsizin fake hesabıdır.
Üzülerek söylemek zorundayım ki sanırım kendisi kel...

Bunu nereden anladığımı soracak olursanız "yazarların en korktuğu şeyler" başlığına 'kel kalmak. bu yaştan sonra imkansız gibi ama hayatta bu denli korktuğum başka bir şey yok.' yazdığım entry'mi açık eksiledi kendisi...

Yani bunu yapmasının başka bir nedeni olamaz değil mi?

Çünkü aklıma başka bir şey gelmiyor.
(bkz: açık vurduruyordur)
neredeyse 10 yıldır sözlükteyim böyle nickaltım dolmuyor. ondan sonra bu sözlük niye böyle, bu devlet niye böyle, nerede liyakat diye ağlarsınız.

tanım:bir yazar.
Bir müddettir açık eksilemiyor. Umarım başına bir iş gelmemiştir.
https://m.uludagsozluk.com/e/43642330/
Aynen öyle.
Beyinden ozuru var galiba.
Git işine gücüne, bildirim butonumu kızartma artık. Heyecanlanıyorum, bakıyorum hepinıs essi.tirsins Diye başlayıp küfür ediyorum artık. Hiç küfür etmezdim, sen ve eksilerin hayatıma girene kadar. Delirttin beni beee.
bir derdi var ama net olarak çözebilmiş değilim dikkat çekmek istiyorsa kesinlikle başarıyor.