bugün

yaşadığı yürüme sorunundan mütevellit, sağlam kaynaklardan aldığımız bilgiye göre, kendisinin en gelişmiş robotlardan olan bir android olması durumu. şarkı sözlerinden, kliplerinden 6 yaşındaki kardeşim bile anladı bunu.
kani insan turune uyuyormus.
bu durumda android olamaz.
geçenlerde cebinden sarkan kablo yüzünden ihtimal olmaktan çıkmış, bir gerçekliğe doğru giden durum.

(bkz: sabaha kadar romeo)
(bkz: romeo nun hande yener i sabaha kadar kucaklaması) * *
(bkz: bizden uzak olsun da)
(bkz: paranoid android)
(bkz: hande yener iyi kız ama çevresi kötü)
her çıkardığı kasetle değişen tarzı , hareketleri ve açıklamalarıyla adım adım gerçekleşen hande yener in gerçeklikten uzaklaşmasıdır, hayır artık gerçek oluduğunu düşünmek istemiyorum..
hande yener yeni imajlarıyla giderek tekno müzige sapıcam diyerekten emek harcayarak yaratık olmaya hazır bir vaziyete gelicektir.yalnız şunu da belirtmek lazım gelir , müzik konusunda iyi denilebilecek şarkıları da yok degil.
korkunç bi tespit yapıp ve bundan hiç utanmayarak yine yine yeniden karşınızdayım ağa. ne utanacam insan görünümlü olupta şekil verilmiş düzenekler utansın diyecekken halihazırda açılmış başlıkmış zaten.

valla da billa da bu kadın android.

bilen bilir, bu kadının ilk çıktığındaki halini tavrını. cıstak cıstak şarkılarıyla "hadeee eller havaya" tadında dans ettiğimizi falan. hani şu meşhur yağlı yağlı kütük görünümlü hande yener belini hiç çekinmeden milletin gözüne gözüne soktuğu, kliplerinde illaki kendinden genç çocukların oynadığı, kalıcı olmasada eğlendiren mısır patlağı gibi patlayıp zaman geçince sönen şarkılar ın sahibi olduğu kadın. ama o zaman insan gibiydi lan bu. severdim. gerci yine tarz iyi, şarkılar 10 numara da değişti bu çok. ruhunu kaçırdı biri bunun. andorıdler gibi dışı dolu içi tınn tınn sesler çıkaran biri oldu.

ekşi sözlük yazarları da beni sevsin istiyorum adı altında (böyle bi açıklaması vardır evet. o yüzden oturduğum yerden rahatça sallayabiliyorum. nasılsa okumaz burayı) değişim geçirdi hacı bu.

normal insanın -ki bu savunduğum tezimin en canlı kanıtı budur ahahahah- saçının rengi senede 3 kere değişse, o kişi de bu değişim sonrası eline saçlarını alıyorsa bu kadın ne zaman görsem kafası havai fişek gibi lan. hayır nasıl bi saç yapısıysa o meraklardayım.
bi bakıyosun, platin sarı. sonra turuncu, pembe, siyah yine sarı. sonra yine kızıl.

sonra kütük beli inceldi bunun. (hala anlamam o bel nasıl inceldi) sonra gayet normal bi kadınken, marilyn manson oluverdi. kıyafet yerine don atlet, sütyen kombinasyonuyla sahnelerde yerini aldı. eskiden de dans edemezdi ama şimdi hepten uzayda serbest salınıma bağlandı. eskiden giydiği kıyafetleri görünce "hayatta giymem ben bunları" dedi. her sevgili de tarz değiştirdi.

kliplerinde birbirinden bağımsız hareketleri yaptı ve kaynıyla söylediği bir yerde klibi aslında insan olmadığının android olduğunun dışa vurumu oldu.

evet hande, klipte tavuk kostümü giymişti.

kıçı başı dağıttı. bı daha da toplayamadı. bu tavuk kostümü neden gıydığını aslında kendı de anladıktan sonra şu şekle burundü;

görsel

meraklsına not; o tavuk kostümü zati fikrimce, kaynı ve sevgilisi tarafından seçilmiş abi. yolunmuş ya da yolunacak kaz olarak görüyorlar hatunu. bu da saf ya inanmış zaar. yazık lan kıyamam.