bugün

aksine daha şeker bir hale gelirler.
adriana lima için geçerli olmayan önermedir.
yanlıştır. hamilelik kadınları güzelleştirir. nur içinde yatsın, hayat arkadaşımdan biliyorum.
yüzü gözü şişer. hele ayakları; bir ayaktan 3 adet olmak üzere 6 çift ayak çıkar hamile kadından.
''acı bir gerçektir.
kilo alır
vücut dengesizleşir
o caaaanım hatunlar şişko birer tipsiz kadın olur çıkar'' sonra sen çıkarsın.
evlenirken söylenilen ''hastalıkta, sağlıkta'' sözünü kıçından anlamış kişi hedesidir.
(bkz: angelina jolie) bu varsayımı hiçe atmış kadındır.
doğal bi' olaydır. vücut bol bol su tuttuğundan dolayı el-yüz şişer.
hormonlar coştuğu için de kaş bıyık fışkırır bol bol. karnı burnunda anne adayımız da muhtemelen 3 günde bir kaş aldırmaya gidecektir.
tam tersine güzelleşir. çünkü o dünyanın en güzel şeyini sizin bebeğinizi karnında taşıyor.
aksine vücutta yenilenme olur bildiğim kadarıyla. fiziksel olarak şişme olabilir ama tombul bir sandwiche kim hayır der ki ? ama yine de 30 yaş öncesi çocuk doğurmamak daha iyidir. son güne kadar bekleyin kızlar.
benim evladımı taşıyacak 9 ay, sevimli tripler atıcak, yeri gelicek küsücek oğlun yada kızın doğdu doğalı benimle ilgilenmeyi kestin diycek ölürüm lan ben o kadına.
öyleyse artık hiçbir kadın hamile kalmasındır, insan soyu tükensindir, bütün kadınlar erkeklere güzel gözükmek gibi çok kutsal bir nedenle dünyaya geldiğinden hamilelik filan tarih olsundur.

Ya hakikaten bir siktirin gidin allasen. Ne olmuş kadın çirkinleşiyorsa? sen kıllı götünle koca göbeğinle pis tırnağın sarı dişin sidikli donunla çok mu güzelsin? Üstelik hamile kalmak bir canı taşıyıp dünyaya getirmek gibi bir meziyetin de yok, ama biz bunu görmezden geliyoruz, ne olmuş yani?

Vallahi böyle iğrenç iribaş kıvamlı canlıları görüyorum da hakikaten insanlığımdan kadınlığımdan anneliğimden utanıyorum. Eğer dünyada bu kadar çok dümbük varsa, bu dümbükleri de gene bir yerlerde suçsuz günahsız analar yetiştirdiyse, taşıyacağız doğuracağız yetiştireceğiz diye boşuna hayatımızı riske atıyoruz, boşuna uğraşıp didinip keyfimizi bozuyoruz. Sen taşı doğur büyüt besle; çıkardığın 3 günlük bok seni beğenmesin, evlat verdiğin adam ayakları şöyle yüzü gözü böyle desin... Hakikaten bir siktirin ananızın karnına geri dönün yahu... Erkeklere kadınların sadece onların keyfini yerine getirmekle yani güzel gözükmekle yükümlü olduğunu öğreten öğreti, kültür, din, ana baba, hangi boksa artık, allah onun da belasını versin...
-sikerken öyle demiyordun. (goethe)
hamileyken, kız annenin güzelliğini alır derler, bebek erkekse annenin burnu büyür derler.
bu süreçte derler demesine de gebelik merhalesi ve doğum anı atlatıldığı an kadının en güzel göründüğü an olduğunuda yaşarlar gözlemlerler.
duyduğum en beyinsiz tespittir.
aksine daha da tatlı olurlar ve bir o kadar da hassas.
Aldatmak için bahane arayan erkek söylemidir. Hamilelik Allah'ın kadına bahşettiği en özel en güzel mucizedir. Böyle düşünen erkeklerin çocuksuz kalması en doğrusu olacaktır sanırım. Zira oğlu olursa kendi gibi düşünecek kızı olursa da anne olmak için çirkinleşip kadınlıktan çıkacaktır garibim.
kız doğuracağına delalettir.
Çirkinleşiyor veya güzelleşiyorlar diye bir genelleme yapmak yanlış ama hepsinin en küçük parmağından burnuna kadar şiştiği bir gerçek.
yalan.
dünyanın en güzel paytak yürüyüşlü, elma yanaklı kadınlarıdırlar.
taşıdıkları bebeğin masumiyeti ve saflığı yüzlerine vurur.
çok güzellerdir.
çok güzel.
insan doğurma mucizesini yaptığı sırada güzelliğin kayda değer bir şey olduğunu zannetmediğimden katılmadığım önermedir. Gerçi zaten bu entiriyi yazan elemanlar da ilerde baba olup eşlerini seveceğinden, sorun yoktur.
Kadına en çok destek olmanız gereken zamanların başında gelir. Özgüvenini yitirmemesi gerekir. Adam gibi adam böyle yapar, adamcıklar ise aldatır.
Guzelligini bebeğine veriyordur.