bugün

kocasının ağzınızı burnunuzu dağıtması akabinde 3. sayfaya haber olmak.

bakmayın bu çirkeflerin özgüvenine bunlar bırakın küfrü, bir kadına merhaba diyemezler.
büyük bir ihtimalle doğmadan az önce duyduğu cümleyi hatırlayıp, paylaşan uuser.
Ya hahahah bana biri böyle bi şey dese yaratıcılığından dolayı ilk önce tebrik eder sonra adam tutar dövdürtürdüm.
iyilik anası sikilmiş...
der.
Yapmayın şöyle şeyler her hamile kadın gördüğümde bu gelecek aklıma. Saçma saçma gülüp duracağım. insanlar beni deli sanacak.

Edit: başlık bana kalmış. (bkz: başa gelen çekilir)
(bkz: şuan kafası güzel olan yazarlar)
Psikolojik tedavi görmesi gereken birinin açtığı başlık. Doğar doğmaz tek ayrıcalığı erkek olmak olmuş. Mahalle arasındaki küfürler bile bel altı olan, akabinde kızların sadece cinsel amaçlı olarak kullanma aracı olduğunu zanneden beyin özürlü insanların ruh halidir bu. Evlenince mutlu bir evlilik hayatı olmaz bu tür insanların. Lakin tavsiyem bu soruyu annelerine, evlendikten sonra kız kardeşlerine sormaları.
büyük terbiyesizliktir.

yapmayın öyle bi şey.
yanlış değildir.
çok edepsiz, rahatsız edici ve hadsiz bir girişim olsa da hayal edince güldüren durum.
(bkz: niye öyle dedin ki şimdi)
Ya 2 kadına demiş olsaydı.iyiki 1 tanesine diyor.
kahkaha attıran cümledir. biri bana böyle bir şey dese elimdekini kafasına geçirir sonra kahkaha atmaya başlardım. (hamilelik hormonları karışık malum)
hormonal dengesizlik sebebiyle işlediği suçlardan muaf sayılma ihtimali olan bir kadına bunu yapmanızı önermem...
gülünçtür.
Valla benim aklıma da demek şu kadar ay önce sikişmişler ki olmuş düşüncesi geliyo.
Artık bunu da çıkaramıcam aklımdan.