bugün

başbakanliği biraktiktan sonra kadin dogum uzmani olarak yasamina devam etmeyi düsünen kişidir. ( bu bir )

halkina kaç çocuk yapmasi gerektiğini salik veren basbakandir. çok uzaklara gitmeyin dostlar, bizim tayyip bu. başkasi olamazdi zaten. ( bu iki )

demeyim demeyim diyorum da, ya sana ne benim uckurumdan be adam ? tövbe allahim ya rabbim, sen bilirsin iyisini. ( ücüncüyü bulamadim, bununla idare edin. )
siyasetten başka şeylere de meraklanan basbakandir.

bir şey daha diyeceğim ;

niye zorunuza gidiyor ki ? tayyip işte, tayyip. bu bir gerçek, kabul edin bunu. ha unutmadan; en az üç çocuk yapin.
burnu şey! gibi olandır.
(bkz: en az üç çocuk yapın)
(bkz: haftada en fazla üç kez sevişin) *
rte: şundan üç çocuk yap hemen.
erkek: sayın rte hemen yapamam, zaten bundanda şüpheliyim olmaz gibi bu karıdan.
rte: acele almam lazım hemen çabuk üç çocuk sar hemen.
erkek: genelde sorulmaz ayıptır ama ne bu acele sayın rte?
rte: bunlardan 1.'sini derin devlete mensup, 2.'sini hain, 3.'sünü de şehit yapıcağız. inşallah.
düşünen penis: amin.
(bkz: canı sıkılan başbakan).
(bkz: nicolas sarkozy)
nüfus azlığı yaşanan avrupa ülkelerinde 3 çocuk yapın demesi anlayışla karşılanabilecek başbakan örneğidir.
hastane ve okul yetmezliği yaşayan memleketimde az çocuk yapın demesi beklenen başbakandır.
aman diyim, halk da onun cinsel hayatina bir sey sokmasin. *
cinsel hayatı bitmiş başbakandır. sevişiiiiin! daha çok sevişiiiin...
- olmuyooooor bak böyle yapacaksın böyleeeee! gir dibine, gir. keeess, tekrar alıcaz burayı. yani yenge alıcak ehehehahahehehe.

ay böyle sekizinci sınıf belaltı espri de yaptırdınız ya bana, alacağınız olsun. alın alın ehehe. ühü.
recep tayyip erdoğandır muhtemelen.
gelecekte erotik film yönetmenliğine adım atacağı sinyallerini veren başbakanmış.
aklı çükünde ülkenin başbakanıdır.
böyle başa böyle tarak
(bkz: penis ve vajinadan sorumlu devlet bakanı)
sıra acaba neye geldi dedirten başbakandır amma ve lakin karşımadığı hiç birşeyin de kaldmadığı başbakandır.
rte ile adım adım çocuk nasıl yapılır ?
kürtaja karşı olmayı veya nüfus dengesi için 3 çocuk tavsiye etmeyi cinsel yaşama karışmak zanneden art niyetlileri anlayamıyorum, lan bu adamdan bu kadar mı nefret ediyorsunuz? söylediğinizin iftira olduğunu göremiyormusunuz?
(bkz: hulk ın cinsel hayatına burnunu sokan başbakan)
bizim Başbakanımızdır maalesef.
arada bir emrindeki polislerin cinsel hayatına da bir baksa iyi olacaktır. yoksa toptan gülen ve virginia'ya mı devrettiler?

(bkz: imamın polisi iş başında)
herbirşeyi düşünen başbakandır. milletin cinselliğiyle değil sağlığı ve gelecek popilasyonunu düşünen başbakandır.
bu milletin popilasyon geleceğini cinsellikle sınırlandırıp h dümenlerle yönetme havaslılarına bir çıkıştır. kürtajı savunanlar, sezeryana ses çıkarmayanlar işi cinselliğe hemen çekerek olayı gerçek mecrasından saptırarak başbakanın vurguladığı konuların üstünü örtmeye sulandırmaya çalışmaktadırlar.
birileri, şöyle aklı selim düşünmeyerek başbakanın her lafına karşı kör muhalefet etmekteler.
başbakan ne dedi?
üç çocuk dedi, bunlar karşı çıkarak nufusun yaşlanmasından yana rey kullandılar.
sezeryan dedi, bunlar tıbbında zararlı(gerekli haller hariç) dediği sezeryana sırf muhalefet olsun diye "vajina bekçisi" gibi seviyelerini belli eden yakıştırmalar yaptılar.

başbakan dese ki, "halkım fazla acı yemeyin basur olursunuz", bunlar eminiz diyecekler ki:
(bkz: götümüzün bekçisimisin)?
bir tek pozisyonu bilmediğimiz hadisedir. bir de pozisyonumuzu netleştirse, hanımla bekliyoruz seri üretime geçicez.
halkının kayıt altında sikişmesini isteyen bir başbakandır. her şeyi kayıt altında tutmayı seven bir adam. yakında çükümüze seri numarası da basar bunlar amk.
yakın da o övündüğümüz gençler yaşlanacak, gençler ise hiç doğmamış olacak.

"new germany" olunca anlarsınız başbakanı. o zaman etrafta cillop gibi manitalar da kalmamış olur, üzülürüz sonra değil mi?