bugün

babasının tekniğine veya yeteneklerine güvenemeyen, takımı adına yararlı işler yapmak için çabalayan kişidir bu. hain kısmı babanın nazarında ortaya çıkar. ona göre öyledir..

ne zor bir şey arkadaş, halı saha maçında, babayla aynı takımda olmak! ömründen ömür alıyor lan adamın. günde 8- 10 saat çalışan, evde maç izlemeyen bi adam 40 yıllık futbolcu kesiliyor başıma.. oraya koş, burda dur, şunu tut vs. vs. öeeeh eytere lan! ne bu yahu? misal kapmışsın topu önün de boş, gidiyorsun;

+ at at at! bak boşum burda!
- ...
+ serkana at lan serkana! bomboş bekliyor bak!
- ...
+ pas atsana lan eşşoleşşek! maradona mı kesildin bana!
- ...
+ aha auta attı! biliyodum zaten böyle olacağını.. pas ver diyortum sana 2 saatir di mi? kaçtı güzelim gol..

tarzı diyaloglar havada uçuşuyor. öyle kendini kaybetmiş halde, deli dana gibi depara kalkmışken dönüp topu ağzının üzerine doğru abanası geliyor adamın. o derece sinir ediyor adamı..

iyi oynasa yine eyvallah ama göbeği kendinden yarım metre önünde gidiyor, attığı şut dağlara taşlara zati.. bi adam göbeğiyle faul yapabilir mi lan? o yapıyor işte. çarptığı, düşüyor olduğu yere.

tüm bunlara da aldırmayıp, millete bağırıp çağırıyor.. ki maçın evdeki yansımalarından hiç bahsetmiyorum. artık sen düşün orasını hafız..
pas alamayan babanın para istediğinde hatırlatırım sana bu maçı demesine neden olacak olaydır.