bugün

türk ve kürt'ün kardeş olmadığını, olamayacağını yıllardır yazıyoruz.

malesef içimizdeki pek çok kürt sırf müslümanlıktan dolayı kürtlerden kopmak, ayrılmak istemiyor, bunu kabullenmiyor.

ama türk milleti'nin kurtuluşu kürtlerden ayrılmak ve ayrışmaktır. bu her nasıl olacaksa bir an önce olmalıdır.

şimdi aşağıda kürtlerin gerçek yüzünü göreceksiniz.
biliyorum, mideniz kalkacak, kızacak, sinirleneceksiniz. ama aşağıdaki şerefsizlikleri görünce kürtlerden ayrılmayı benden çok isteyeceksiniz.

dün gece yarısı pkk diyarbakır'ın çınar ilçesi emniyet müdürlüğüne saldırdı. bebekler katledildi.

ve kürtler...

kürtlerin yaptıkları.

buyrun;
(img:#942599)

alenen dalga geçme.
görsel

dalga geçiyorlar ve bunu da bizim dilimizle, türkçe olarak yapıyorlar. işte bu kadar da ezikler.
(img:#942597)

görsel

biz sizinle kardeş miyiz?
görsel

asla olmadık;
görsel

olamayız;
görsel
görsel
görsel
görsel

olmayacağız da...
görsel

şu nefrete bakın;
görsel
görsel

şimdi sormak istiyorum.
sorum kör türklere...

kürtler hala kardeşiniz mi?
roboski'den önce kürtler öyle bir kardeşliğe inanıyorlardı.
sözlükteki kürtlerin, kürtçülerin, kürt sevicilerin ve tatlı su solcularının yine deve kuşu gibi kafaları kuma gömüldü.

işte bu yüzden sevmiyorum lan sizi.

iki yüzlüsünüz...
Sen konuştu da ne oldu dedirtmiştir. Ayriyetden bir kişiye göre herkesi yargılayamayız.
Ama ben her zaman kardeşlik diye birşey yok dedim zaten. Neyin kardeşliği? Normalde de saçma birşey. Herkes kendi hayatına baksın. Hainlerde bir an önce temizlenirse süper olacak.
türkleri selefi arap teröristlerden ayırıverecek kutlu bir olayın manivesdosu. vallaxi ben olayın siyaseten devamını adım gibi bildiğim için şu an zil takıp oynayabilirim.

https://youtu.be/vJttgDBWPxI
"Göndemi bebek özerinden yürütecekler" şeklinde cümle kuran güruhtan ne bekleyebilirsin. Bunların erkekleri milleti taciz ederken kızları sırf kültürel Marksizme hizmet etmek için Feminist organizasyonlar kuruyor, sağda solda "Tociz edeliyoruuz!" diye bağırıyor. Halen 1000 yıllık kardeşlik masallarına inanan varsa, açsın tarihe bir K*rt isyanlarına göz atsın. Bakalım k*rtler Uludere'den sonra mı Türklere düşman olmuş, yoksa yedikleri kaba pisleme alışkanlıkları asırlardır mı var?
bence önemli olan türk veya kürt olması değil. Şerefsiz veya insan olmasıdır.
bunun üzerine bir iki kürt de çıkıp aklı evvel birkaç türkün paylaştığı ırkçı yazıları bulsun koysun şuraya hep beraber bölünelim.

hadi yaşı küçükler gaza gelip böyle saçma laflar ediyor anladık da kazık kadar herifler şöyle pkk nın ekmeğine yağ sürecek söylemlerde bulunmuyor mu gel de delirme. şu gergin ortamda göstereceğiniz az buçuk hassasiyet onu da yapamıyorsanız susun bilader.
Bunlardan kardeşi geçtim kalleş bile olmaz amk

iyi kürtçüler-kötü kürtçüler gelir birazdan. Alın bak iyi kürt/kötü kürt. Maskeler düşüyor.evet hepsini aynı kefeye koyuyorum çünkü hepsi aynı. yoldaşlarımız diyor bir de irispi çocuğu Hepsinden tiksiniyorum amk

T:doğru bir tespit
Türk kürt kardes hic bi zaman olmadi ki zaten olmadi mumkun de degil.
Bu orul orul orupsu çocuklari küçükken ailesinden destek göremediği icin böyle oruspu cicuklari oluyorlar. Bu döl israfları işte Tengri bir gün büyük bir darbe vuracak ki bunlara felekleri şaşacak o zaman biz güleceğiz ayrıca bunlar okadar hain bir ırk ki kendi ırkına mensup olan cocuklari öldüren bir toplum analarinin ocunu aliyorlar sanirim. Bunlarin anasi belli babasi anonim neyse fazla ettim.
Kürtleri kardeş olarak görmek avelliktir. Türkler hiçbir ırkı kardeş olarak görmemelidir.

"Buraya atsız ata'nın vasiyetini bırakıyorum.

Yağmur Oğlum;

Bugün tam bir buçuk yaşındasın. Vasiyetnameyi bitirdim kapatıyorum. Sana bir resmimi yadigâr olarak bırakıyorum. Öğütlerimi tut, iyi bir Türk ol!

Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.

Bulgarlar, Almanlar, italyanlar, ingilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, ispanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır.

Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarınki düşmanlarımızdır.

Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler içerideki düşmanlarımızdır.

Bu kadar çok düşmanla çarpışmak için iyi hazırlanmalı.

Tanrı yardımcın olsun."
tabi ki değiliz çinlilerle ,asyalılarla ne tarz bi bağlantımız olabilir ?
görsel

Bu orospu çocuğu benim kardeşim olamaz.
kürdü kardeş olarak gören türkü kardeş olarak görmesin.
diyarbakır çınar ilçesinde polis lojmanına yapılan saldırı sonucunda maskeleri tekrar düşen ırkçı ve faşist kürtler ile kardeş olunamayacağını belirten bir açıklama.

ayrıca burada boş laf edeceğinize bulunduğunuz ilin emniyetine online olarak şikayette bulunabilirsiniz.

mesela benim yaptığım gibi.

https://www.egm.gov.tr/Sayfalar/Ihbar.aspx
lan siktirin gidin. üç beş tane piç kurusunun yüzünden "kardeşlik bitti" falan diyecek kadar mal olduk mu lan biz ? sizin gibilerin bu ahmakça genellemeleriyle bakılsaydı, tüm müslümanlar terörist, tüm avrupalılar namussuz, tüm aleviler komünist, tüm sünniler işidci olurdu.

-kardeşlik bitti diyen aymazlar önce şunu izlesinde bakalım bitmiş mi bitmemiş mi ?

https://www.youtube.com/watch?v=5y4gjVodLUU

edit: ulan adam doğru düzgün türkçe konuşamıyor ama bakın: https://www.youtube.com/watch?v=J6R47-5awKw

edit2: eksileyen arkadaşlar neden eksiliyor acaba ? lan sokmuşum eksisine artısına anlamak istediğim şey, acaba dediklerimde haksız mıyım ? madem eksi putonuyla haksız olduğumu belirtiyorsunuz hadi o zaman açıklayın lan. sadece açıklayın. yani bunu ısrarla tekrarlamamın sebebi, inanmak istememem. bu ülkede böyle insanların olmasına inanmak istemiyorum. eğer varsa pkk'dan daha alçaktırlardır ki videolarda olan kürt kardeşlerimizi bize karşı küstürebilirler. bunu pkk yapamadı ama sizin gibiler yapabilir.
"üç beş piç kurusu yüzünde bütün kürtleri karalamayın ya..."

yahu biriniz bana izah edebilir mi?
kürtler ve pkk arasında olan ve bizim bilmediğimiz, görmediğimiz fark nedir?

https://twitter.com/hazre...status/687404466761543680
https://twitter.com/hazre...status/687397198041071616

(bkz: kürt ve pkk lı arasında olan ama açıklanmayan fark)

adamlar içimizde.
dört bir yanımızı sarmışlar kanser gibi.

siz hala uyuyun.

siz uyurken onlar gelir senin askerini polisini bebeğini katleder, sen hala "ama iyi kürtler de var" der durursun. senin gibi düşünen kürt var mı acaba?

iyi uykular.
Müslüman müslümanın kardeşidir gerisi teferruat. PKK lılar ve destekçilerinin topunun mına koyayım.
Benim boyle kardesım yok.
görsel
serçe parmağındaki tükrüğü yere düşürerek biten kardeşliktir.

şaka şaka.

biz nasıl pkklıların gerilla diye nitelendirdikleriyle daşşak geçiyorsak onlar da bizim asker ve polisimizle dalga geçiyor. ne olmasını bekliyordun ki? çok saf bir düşünceye sahipmişsin ki bunlara bu kadar alındın. it ürür kervan yürür. şimdi doğu ve güneydoğu'da temizlik yapılıyor mu yapılmıyor mu? it leşleri morgları taşırıyor mu taşırmıyor mu sen ona bak. ayrıca sürekli can alıp vermeyle de hallolmuyor her şey. alışmayalım derim bu duruma.
Bu konu üzerine size sayfalar dolusu yazı yazabilirim. Allah'a inanıyorsanız ayetlerle, inanmıyorsanız felsefe,sosyoloji,bilim ne

isterseniz onunla. Konuşarak, hatta çoğu ne olduğunu bilmese de 'insan' gibi konuşarak. Ama biliyorum anlamayacaksınız. Zaten

yukarıda okuduklarım da bunu bir kez daha kanıtladı. Sizinle sadece değer verdiğim bir insanın çok sevdiğim bir yazısını paylaşmak

istiyorum. Anlamaya çalışın.

Aptallara göre insanlar ; Irk,cinsiyet,milliyet,yaş,statü,renk,din ve dil başta olmak üzere sekizden fazla kategoriye

ayrılırlar.Halbuki olay bu kadar komplike değildir!iNSANLAR SADECE iKiYE AYRILIRLAR:iYi insanlar ve KÖTÜ insanlar! (Albert

Einstein)

Her zaman iyi insanlar olmaya çalışmanız dileğiyle..
Nasıl kardeş olabiliriz ki?
nasıl kardeş kalabiliriz ki?

4 yaşındaki şehidimizden de mi utanmayacaksınız?
(bkz: 4 yaşındaki şehit tabutu)

görsel
şu anda bu fotoğrafların bulunduğu yere girilmiyor sadece yanındaki + işaretina basınca görebiliyorsunuz. ve mahkeme kararıyla engellenmiştir yazıyor fotoğrafın bulunduğu bölüme girmeye çalışınca. normalde benim bildiğim mahkemeler 2-3 ay sürer en az veya daha uzun sürer yok zaman aşımı olur yok bilmem ne olur. ve bunları görmemiz değil yanlış olan bu insanların korunmaya çalışılması yanlış bu şekilde mahkeme kararıymış vs diye. o sözüm ona mahkeme kararında bu adamların aleyhine bir yaptırım olur mu? sanmıyorum.