1. 1.
    teknolojiden nasibini almamış, ilkel, tek hücreli canlıdır. halbuki youtube, google video gibi hizmetler varken, aç onları izle. cahillik işte.
    -8 ... thedewil
  2. 2.
    Sinirini bozmaya meraklı insandır. gereksizce bir harekettir.
    ... oniman
  3. 3.
    yeni nesil ergenlerin anlayamadığı insan. teknoloji daha hayatını tamamen ele geçirmemiş insandır candır, bitanedir , elleri yumuk yumuk, yanakları al aldır.
    1 ... tintoretro
  4. 4.
    çok üzülerek söylüyorum ki 'boş' insandır.

sabah aslı astarı olmayan yalan, yandaş haberler,
    abidik gubidik yemek, sağlık, din programları
    bir kıyafet için hakaretlerin gırla gittiği saçma sapan moda programları
    ev araba arayanların evlendirme programları
    yine yalancı medyanın yandaş haberleri
    insna bir şey katmayan, beyin yıkayan diziler ve yarışmalar...

yapmayın etmeyin ya.
    1 -1 ... isyan devrim anarsi
  5. 5.
    televizyonu 3-5 kanaldan ibaret sanan yanlış önermedir.
    evde olduğum sürece hep açıktır. oyun oynasamda bi bi yandan oynar.
    bilumum spor kanalı ve euronews izlerim habire.
    hatta sizde izleyin euronews falan yabancı haber kanalları. bıktık amk pazarda zam şampiyonu kabak haberlerinden.

buda benden tüm kabak severlere gelsin.
    pazarda zam şampiyonu kabak müziği
    https://video.uludagsozluk.com/v/sözlük-yazarlarının-hayatlarının-fon-müziği-73902/

1 -2 ... daxe guch pau xyshofed
  6. 6.
    aynı zamanda haberlere ajans diyen alnı öpülesi nesli, tükenmiş insandır.
    ... kartalbey
  7. 7.
    kalmamistir. eskisi gibi cikan dizi ve filmleri televizyonlarda saati saatine takip etmek zorunda degiliz. internet denen birsey var. istediginiz yerde istediginiz zaman izleyebilirsiniz dizi ve filmleri.
    ... dr harleen quinzel
  8. 8.
    haber kanalları ve bu haber kanallarındaki bazı özel programlar dışında, nasıl yaptığını merak ettiğim insan. ya da bilinçli biçimde mi izliyor acaba? mesela açıyor da tv8 mi izliyor? ne izliyor?

ben 2 seneye yaklaşan televizyon izlememe eylemime geçen gün 15 dk'lığına ara verip tv'ye bakayım dedim, şeref meselesi dizisine denk geldim, 15 dk klip yayınlandı müzikle birlikte, hiçbir bok anlamadım -- gerçi anlamak için de bölümün tamamını izleyecek değilim.

bir defa da, babannem izliyor da sesi geliyor diye survivor'a bakayım dedim; o kadar bağırtı çağırtı yarışma derken yüreğime inecekti resmen! bıraktım hemen.
    ... taciturnn