bugün

Devletimizin ortaya çıkardığı en büyük tertip, Örgüte üye olan, bu çok tehlikeli örgütün ortaya çıkarılmasının üstünden 3 sene geçmesine rağmen bir an önce ellerindeki belgeleri yok etmeyip, camış gibi hala bilgisayarında tutan ergenekoncudUr.

Örgüt arkadaşları evlerinde uyurken, çok büyük operasyonlar sonucu ele geçirilmesine rağmen, hAla daha kendi bilgisayar ve evlerinde bulunan belgeleri yok edemeyen sigirlardir bunlar.

Olm siz Bi dosyayı silemiyonuz bilgisayardan daha nasıl darbe yapcaktiniz lan.

Ha gerçi iki el bombasiyla bir kirikkale tabanca mı ney gömmüştünüz dimi. Merminiz biTince darbe de yarım kalcakmiş. iyi olmuş yakalanmişiniz O vakit.
36 formata kadar silinen bilgiler geri getirilebildiği için boşuna kürek çekmek istemeyen ergenekoncudur.
ergenekoncu diye bir varlık olduğuna inanan insanların hayal aleminde yaşamaktadır.
dosyayı iz bırakmadan silmeyi sağlayan programları kullanmayı akıl edemeyen buna rağmen ülkede darbe planlayan ya da 4 yıl önce ilk ergenekon baskınında dosyalar polis tarafından bilgisayarlara yüklenip aa bak bulduk diye tekrar çıkarıldıktan sonra hard diskini değiştirmeyen, onu da geçtim bilgisayarını da değiştirmeyen ergenekoncudur. Yani hala Pentium 3 veya Celeron bilgisayar kullanmaktadırlar.

hatırladığım kadarıyla bülent arınç'a suikast düzenlemek için elinde bülent arınç'ın adresinin yazılı olduğu kağıtla polise adres soran ergenekonculardı bunlar.
bilmezdir ki stv bu belgelerin hepsini bulup haberini yapacaktır.

(bkz: gına getiren stv ergenekon haberleri)
Sanırım ironi yapTim deme sefilligine düşeceğim. Adam bir örgüte üye olsa ve Bu örgütün ortaya çıkmasının üstünden 3 sene gecmiş olsa beLge melge saklar mı be amk.

Ne formatı olm, yak bilgisayarı Olsun bitsin lan. Ha gerçi belge aramaya değil belge bulmaya gelen birileri varsa ne yapsan boş.
belgelerin olduğu klasörün adını da ergenekon, oku beni ya da polis ve savcı abilerim aradiginiz dosyalar burda koymuş ve masaüstünde bir kısayol yaratmıştır.
buna çocuklar bile güler.