bugün

tek kelimeyle olağanüstü bir fotoğraftır efendim. hakkari üniversitesi'nin o muhteşem, barok dönemden izler taşıyan rektörlük binası önünde, arkada olağanüstü bir doğa manzarasıyla, rektörlük veya üniversite personeli (ne olduklarını tam bilmiyorum, yalnızca beyaz saçlı adamın solundaki kravatlı rektör, onu biliyorum) olduğunu tahmin ettiğim ve her biri bir zizek, bir chomsky izlenimi veren kişilerle akp'nin ülkemize kazandırdığı bilim yuvalarından yalnızca bir tanesinin fotoğrafıdır. harvard ne ki, oxford ne ki... akademi fışkırıyor, bilgi fışkırıyor fotoğraftan resmen.

http://s23.postimg.org/m1hkpxeiz/6107260.jpg

ben böyle bir okulu ülkemize kazandırdığı için akp'ye teşekkürü bir borç bilirim. sağ olun, var olun.
O kravatlı müteahhit. işte sağındaki kalıpçı, solundaki temelci , onun yanındaki elektrikçi deseydin inanırdım da. Bu adamların bir üniversite yönettiklerine? hayır daha ben ölmedim.
arka plandaki direkten rektörlük binasına kaçak elektrik çekilerek, yöresel ananelere saygı duruşunda bulunmuşlar resmen.
yarmıştır.

tiplere bak, çay demle.

https://www.uludagsozluk....t%C4%B1ras%C4%B1-1026619/
burda hakaret edenlere çok biliyosanız gidin yönetin diyorum. ve biliyorum ki dediğimle kalıyorum.

tanım: yıllardır beklenen fotoğraf. beklentiyi karşılamasa da.
o kravatlı müteahhit değil rektördür.(evet malesef öyle)
diğer dayılarla akademisyen heralde.
Rektörlük binası gecekondudan bozmadır.
(bkz: hakkari üniversitesi personeli rektörlük fotoğrafı) dır gerçek başlık.
Eyp yapımı öğretilecek gibi bir hal var.
ee bizim lise büyük buradan? *
artvin çoruh, muş alparslan, erzincan, burdur mehmet akif ersoy, osmaniye korkut ata; hakkari'nin yanında bir dünya üniversitesi kalıyormuş meğer.
zaten binanın arkası da kuzey ırak.
Rektörün Yanındakiler de öğretim üyeleri ise sorun yok takım kimyası 100.
guldurmustur.

bir insan hakkariye okumaya gider mi zaten cok afedersin?

-nerede okuyorsun evladim?
+hakkari universitesinde.
-hakkari derken, bildigimiz hakkari ?
+ee.. evet.
-vatana millete hayirli bir evlahahahaha. hakkaride okuyormus ya, hahaha. hakkari ne lan?

valla bir gulme alir beni.
"Ben daha çok cahil ve okumamış tahsilsiz kesimin ferasetine güveniyorum bu ülkede. Yani ülkeyi ayakta tutacak olanlar, okumamış, hatta ilkokul bile okumamış, üniversite okumamış cahil halktır."

Bu sözü bir rektör söyledi, ama hakkari üniversitesi rektörü değil sıçan suratlılar sizi.

Uzaklardan Bir fotoğraf.
en az bunun kadar eğlencelidir.

görsel
Hakkari Üniversitesi birleştirilmiş Sınıflarda eğitim vermektedir. Hazırlık-1-2 aynı sınıf, 3-4 aynı sınıf.
Tuvalet ise rektörlükle ortak.