bugün

2004 yazında bodrumda aynı denizde yarım metre arayla yüzdükleri her hangi hukuksal bir sonuca neden olmayacak fotoğraftır.

--spoiler--
http://i.milliyet.com.tr/...7/06/fft16_mf1461901.Jpeg
--spoiler--

şu an yıl 2011 hakan şükür iktidar partisinden millet vekili sedat peker de hala hatrı sayılır mafya babası.

şimdi ortaya çıkan şike soruşturmaları doğrultusunda hepimiz temiz bir lig istiyoruz ya ...

kannımca temizliği bu yıldan başlatmak sadece toz almak olur . şu an internet ortamında binlerce bu fotoğrafa benzer

bu ne yaman çelişki anne diyebileceğimiz kaynaklara ulaşabiliriz ve bunlardan çeşitli çıkarımlarda da bulunabiliriz.

yalnız bu sadece bizi ikna eder tüm kamu oyunu ikna etmek daha büyük ve zor bir iştir.

2 gündür işte şikenin fotoğrafı diye sunulan şeyler var ya işte bunlarda öyle aslında.

bizim konumuz olan fotoğraf bana kimsenin masum olmadığını anlatıyor. siz ne anlıyorsunuz bilmiyorum.
hakan şükür'le sedat peker'in kanka oldugunu gosteren ama şike yaptiklariyla ilgili herhangi bir iddiaya konu olamayacak fotograftir.

bu arada sayin şükür'ü de tebrik etmek lazim nasil bir genis arkadas yelpazesidir anlamadim. basbakan, fettullah gülen, simdi de sedat peker muhabbeti olmayan kimse yok gibi. kafam karisti sozluk adamin tek marifeti futbol oynamak ve bu ona inanilmaz kapilar acabiliyor.
"it iti ısırmaz" ı doğrulayan foto.
sadece hakan şükür ile sedat peker'in beraber yüzdüğünü gösteren fotoğraf.
deyimi yerindeyse, osuruktan nem kapıyorsunuz.