bugün

malesef bu işi türklerin yerine israil şu sıralar gazzede yapmaktadır.

bunu ne zaman uzun bir sırık görsem meyve ağaçlarını silkeleyesim gelir. fakir fukaraya garip gulebaya dağıtmak için. bir de uzun uzun engelli bir yükseltiden diğer tarafa atlayasım gelir ki hemen bu düşüncemden vazgeçerim. çünkü üstüm müstüm kirlerinir diken miken batar bi' yerlerime. neme lazım.
ulan bakıyorumda gazze gazze diye ağlıyorlar bazı aklı evveller. bundan yüz yıl önce onca türk askeri bu arapların ihanetiyle kırdırılırken neredeydi? filistinde halepte suriyede türk askerlerine ihanetin kara lekesiydi bu arap sperminden üremişgiller. hatta esir alınan bilmem kaç bin türk askerlerinin gözleri kör edilmişti. arapları şu anda biraz kabaca silkeliyor bu israil. peki, toprağını celladına parayla satan kim, orta dünyadan elfler mi ulan, hıı!
(bkz: garip guleba)

(bkz: bsg liseli)
Ordaki masum insanların suçu mu arap olarak doğmak. arap ya da israilli diye bir şey yoktur. iyi insanlar ve kötü insanlar vardır.
arapların ihanetinin*, ittihatçıların "türkleştirme" ve türkleşmeyeni siktir etme politikasıyla hiç alakası yoktur zaten.

bi siktirin gidin, tarihin t sini bilmeden başlık açmayın.
sadece teröre karşı vatanını savunan cesur bir devlettir, bunu beceremeyen devletlerin geçmişten kalmış uktelerini doldurmaz.
(bkz: jewish internet defence force)
Orjinalite olarak kudüs ve civarı bölgenin sahibi olan ben-i israel kavmi asli hakkı sayılan toprakları korumaktadır.

Araplar ise filistin denen menduburlardan ibaret sayılmamalı, genelleme hata olur.
senin deden hirsizlik yapti diye seni cezaevine atsalar , adelete nasil seslenirdin !? ordaki masum halkin hic bir sucu yok . irki dini ne olursa olsun .
evet, 2 yaşındaki hain arap bebekten intikamı alınırken!!! burada sevinen genelev doğumlular şunu da gözönüne alsın ki;

demek türkler o kadar aciz ki alınacak intikamları varsa başkaları alıyor. hani bi çuval geçirme olayı vardı ya, içinizde götü yiyen faşist bozması varsa bi zahmet siktirsin gitsin intikam alsın.

yemedi zannımca...