bugün

bu tip insanların hayattaki davranışları da filmlere konu olacak cinsten hayatlardır.

(bkz: hayat sadece filmlerden ibaret değildir)
oyunculuk okuyor olması muhtemel insan hatta izlediği filmlerdeki ilk 4 başrol oyuncusunun(2 kadın 2 erkek) 4 oscar ödülünüde(en iyi ve en iyi yardımcı erkek/kadın oyuncu) kapması ihtimal dahilindedir.
(bkz: insan sosyal bir varlıktır)
aynı filmi 8 defada izliyor olabilir, eğer film geleceğe dönüş gibi harika bir klasikse 8 değil 18 defa bile izlenir.
asosyal insandır.
zevkli eylemdir,diziler daha modadır ancak zaten burada amaç yatma pozisyonunu korumak olduğu için genel rahatlık yarınım yok sankicilik insanı başka dünyaya sokar bi yerde.
filmler eski türk filmiyse çok mutlu olacak olan insandır.
takdir edilesi..özenilen insan modeli.
asosyaldir.
film seviyordur amk. cafenin birinde gerzek arkadaşlarıyla boş boş konuşuacağına evinde gününnü gün etmiş işte. ben de dizi için yapıcam aynısı bu haftasonu inş. şişman değilim. fitim. oh söyledim de rahatladım.
iyi yapmış insandır. dışarısı çok tırt.
Hafta sonu evde oturup hiçbir şey yapmayan adamdan daha yararlı bir iş yapmıştır.
Kendi olmayı seven başka insanlarla işi olmayan insandır asosyaldir bundan şikayetçi değildir elinde çekirdek film izlemekten hoşlanır.