bugün

(bkz: kürt teröristler iş başında)

genelkurmay, hava kuvvetleri, deniz kuvvetleri o bölgede. patlamanın olduğu yerle aralarında 200 metre ya var ya yok.

ulan kentimizi başkentimizi geçtim, en stratejik kurumlarımızı bile koruyamıyorsun. üstelik mit'in raporu da vardı. pyd terör örgütünün lideri salih müslim'e bağlı 14 kişilik terör timinin ülkeye sızdığı belirtiliyordu.

aktroller söyleyin o eli kolu uzun'a muhtarlara anlatsın bu olayı. bir çözüm bulsunlar.

olum ben sizin gibi çakal değilim ben türk milliyetçisiyim. sizin gibi din yalakası sömürge zihniyetli değilim.

daha iki gün olmuyor el nusracılar sınırdan izinsiz geçerken askerimizin başını keserek şehit ettiler.

tabi sizin gibi mankurtlar izlediğiniz tvlerde bunu göremezsiniz.

daha dün dhkp-cli teröristler bir polisi dövdüler ve vurdular istanbul'da. bütün avrupa'da görülmüş hadise.

sizin gibi hıyarlar yüzünden, sırf aktroll değiliz diye hain ilan ediliyoruz. asıl hain sizlersiniz.

edit: anında bölücü ilan etti şerefsizler. ulan yüce türk milleti'ni 36 etnik unsura bölen parçalayan siz değil misiniz?

onursuzlar!
Aktroller icin mesai vakti. Aklama basliklari , dejenere entryler.
şu başlığı görünce babana üzülüyorum keşke dışarıya boşalsaydı da böyle bir salağı dünyaya getirmeseydi ulan cahil adamlar millete gps mi taksın aq nerden bilecek sanki diğer istihbarat teşkilatları her boku biliyorlar bi bizimkileri kötü amk amerikada fransada bile olan bi olayda devleti suçlamak salaklıktır hatta orospu çocukluğudur.
Her zamanki gibi yapılan her şeyi görmezden gelip. Oğlum bununda mı sorumlusu hükümet diyerek çalışmaya başlayacaklardır.
Bu tipler ciddi mi yoksa rol mü yapıyorlar anlamadım. Ulan ülke patlamış mısıra döndü. Bunlar halen neyin kafasındaysa.
Ulan bölücü hain senin gibiler mevcut iktidarı yıkacam hırsıyla kaç kere ülkeyi bölünme noktasına getirdiniz. bir kere de ülkenin zor durumunda terör örgütüne suç atsaydınız , bir kere de birlik olsaydınız bugün her şey çok farklı olurdu. Bunu düşünemeyecek kadar geri kafalı dar görüşlüsünüz.
anında bölücü ilan etti şerefsizler. ulan yüce türk milleti'ni 36 etnik unsura bölen parçalayan siz değil misiniz?

onursuz ibneler!