bugün

hazırlık öğrencilerini yavaştan memleketlerine uğurlayan üniversite.

insanın görünce içi gidiyor.
neredeyse sadece tıp fakültesi sayesinde ünlendiği üniversitedir.
işte bunu seviyorum!
final sonuçlarını hala açıklamayarak ve bir klasik olan sitesinin çökmesiyle sinir krizi geçirten üniversite.
benim gibi yaz okulunda hiçbir dersi açılmayanların imdadına bütü yetiştirmiştir.

http://www.hacettepe.edu....tunleme_sinavi_250612.pdf
bugün yeni ring arabalarını görünce vay amk dedirten üniversite. belediyenin bize yolladığı asırlık ikaruslara binmeye alışkın bizler, bu değişikliği yadırgayacağız.
ulaşımı zor, kışın soğuk, yazın sıcak, şenlikleri eskisi kadar iyi olmasa da özletti kendini yine kerata.
Kazanabilmek için can attığım üniversitedir. Yeterince çalışıyor muyum tabiiki hayır.
lise 1'den beri kazanmak için uğraştığım ve ilk senemde kazandığım üniversitedir. benim için mükemmellikler diyarıdır. eğer egoyla gidiyorsanız ulaşım işkencedir onun yerine servisleri ve dolmuşları öneririm. okulun en eğlencesiz yeri de Beycity'dir.
bi saat yemek kuyruğu olan, kütüphanesinde yer için kavga edilen değişik bi mekandır.
Dün itibarıyla kazandığım, her haltını araştırıp google earthden dahi baktığım üniversitedir. Anladığım kadarıyla en büyük dezavantajı ulaşım olandır. Yurt şeysini aramaktan imanı gevretendir. Arkadaş seksen tane şey söylendi. Bi insan evladı çıkıp bana neler yapmam gerektiğini anlatırsa sevinijim.
eski üniversitem. beytepe kampüsü müthiştir. yardım isteyenler için mesaj kutum her zaman açıktır.
2006 senesinde lisans 2009 senesinde yüksek lisansı tamamlayıp hala ne lisans ne de yüksek lisans diplomamı gidip aldığım üniversitemdir.

Genellikle okuyan öğrenciler kendilerine " hangi okulda okuyorsun? " sorusu sorulunca " Beytepe " veya " sıhhıye " seklinde cevap verirler.

Şenliklerine kapıdan 5 tl ye ( şimdi fiyatını bilmiyorum. ) şapka alıp girebileceğiniz üniversitedir.

2004 senesinde ODTÜ'den özenip DEVRiM ateşi yakmaya çalışırken sahayı yakmış ve sonradan hiç birşey olmamış gibi içmeye devam eden öğrencilere sahip okuldur.

Beytepe Kampüsünde kütüphane ve yıldız anfinin önündeki çimlerin dersliklerden daha çok rağbet gördüğü okuldur.

Beycafe, City , Naço ve BAM gibi yeme içme ve muhtemel sevgili bulunabilecek mekanlara sahip okuldur.

Yazarın Notu : Kışları beytepeden daha güzel tek bir kampüs daha görmedim. Tüm okul poşetlerimizi alıp kaymaya cıkardık. Egolar bozulurdu ve yolda inip tüm yol boyunca marslar sarkılarla yürürdük.
1 haziran 2012'de bahar dönemi finallerin bitmesi ve 1 ekim 2012 de güz dönemi derslerinin başlayacak olmasını hesaba katarsak yaz tatilinin 4 ay sürdüğü* ilim irfan yuvası.

(bkz: okulu özlemek)
ankaranın en güzel kızlarının bulunduğu üniversitedir,en rahatıdır ayrıca.
ankara'nın güzide üniversitelerinden biridir. ortamını beğendiğim bir üniversitedir aynı zamanda...
kampüsüyle, ortamıyla, hocalarıyla vs. öğrenciliği sevdiren okul.
bu sene bir bölümünü bıraktığım okul.önemli ilim yuvası,ama beytepe kampüsü dağda bildiğin.
bu üniversitenin hukuk fakültesini kazanan varsa akonuşmak istediğim hede hödö.*swh~ ~
Daha kendisini görmeden, torpil yapmadığım için yurduna almayıp bana ilk kazığını atandır. Ama dur bakalımdır, daha neler göreceğizdir.
pazartesi ders başı yapacağımız üniversitem. millet ekimde açar biz eylülde adaletin bu mu dünya?
içerisinde bir hayalet dolaşıyormuş, ama rektörlük bir türlü yakalayamamış. belki bu yazıyı da o yazmıştır:
http://haber.sol.org.tr/s...-figen-yurur-haberi-59423
kızlarının pek çoğunun ultra kaşar olduğu arabalı erkeklere verme konusunda birbirleri ile yarış ettiği üniversite.
Çatısı altında sosyoloji okuyacağım üniversite. hedefim ege olmasına ragmen ilk tercihim olduğu icin ilk seferde gelmiş ve beni şaşırtmış olan üniversite.
hayatımda gördüğüm en çirkin kampüse sahip üniversite. *