bugün

(bkz: götünden başlık uydurmak)
(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)***
sözlükte hacet gidermenin yan etkilerindendir. uyarmadılar mı yavrusuuuu, kuzusuuuu!
ya şaka maka benim yeğene olmuştu bu olay, sen şimdi telaşlanma da, çocuk 2 ay sonra ''bu kız beni sevmeli bana kazak örmeli'' parçasıyla sağlam bir çıkış yaptı pop dünyasına..
(bkz: götten sabıkalı insan)
(bkz: tamam sen bırak kendi kanar o)*
dalga geçilmemesi gereken medikal bir kondüsyondur.. benim mahalleden bi abime de oldu ordan biliyorum.. yalnız allah başınıza vermesin, allah sonunuzu benzetmesin adam 3 yıl sonra hala aynı adam.. ama o kadar pis bi herifti ki her yöne doğru değişmesi daha iyi olacaktı, bu lanet illet yüzünden değişmedi, hala serdar abi..
rapper ninja'nın bazı tanıdıklarının başına gelen üzücü olay.

valla bilmiyorum benim büyük dayıya olmuştu adam üç güne ibne oldu.. korkutmak gibi olmasın da..
öf tanım: valla benim bilmediğim ama büyük dayımın başına gelen olay..
#4973918 (rapper ninja, 03.04.2009 15:37 ~ 17:59

dalga geçilmemesi gereken medikal bir kondüsyondur.. benim mahalleden bi abime de oldu ordan biliyorum.. yalnız allah başınıza vermesin, allah sonunuzu benzetmesin adam 3 yıl sonra hala aynı adam.. ama o kadar pis bi herifti ki her yöne doğru değişmesi daha iyi olacaktı, bu lanet illet yüzünden değişmedi, hala serdar abi..
#4974146 (rapper ninja, 03.04.2009 16:07)
hacet giderdikten sonra anüsü tuvalet kağıdı yerine zımpara ile silen kişinin başına gelen kötü olay.[bu sözlük için]

sıçtıktan sonra götünü göt kağıdı yerine zımpara ile silen manyaaan başına gelen değişik olay.[bu da, o kendini biliyor]
hacet giderdikten sonra zaten bozulan apdestin tekrar bozulmasına yol açar.*
hemoroid`in ardindan gelen ilerlemelerle, bos otobuste ayakta gitmek, yemekten soguyup 5 kilo kaybetmek gibi aktiviteleri genc dimaglara sunar, anusten kan gelmesi,basur nedeniyle ise..
hayret kimse yazmamış:
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
bir anal terapi uzmanı(ben) tarafından çözüm bulunabilecek,basur sorunudur.
eylem gerçekleşirken kişi ishalse şayet dizanteri olma ihtimalide vardır.
(bkz: odun sıçmak)
taharetin sıcak yada ılık su ile yapılmasının faydalı olduğu bilimseldir..
halk dilinde: götünden kan gelmek.
akabinde ''dur ben sana bir penisilin vurayım bir şeyciğin kalmaz'' espirilerine maruz kalmaktır.
ısırgan otu sürmek lazım. eskiler öyle der... kanama manama olmaz bidaa!
dalga geçilmemesi gereken medikal bir kondüsyondur. Akabinde ''dur ben sana bir penisilin vurayım bir şeyciğin kalmaz'' espirilerine maruz kalmaktır. =)
detaylı muayene gerektirir. anal abse, anal fissür, dış hemoroid, iç hemoroid, polip, ülseratif kolit, chronn hastalığı, anal fistül ve en kötüsü kolon kanserine kadar uzanabilen geniş bir yelpazedeki kalın bağırsak hastalığının genellikle ilk semptomudur. önemsenmesi önerilir.
efendim büyük ihtimalle hemoroid yani basur kanamasıdır.
bünye henüz diriyken pamuk tıkamanın anlam ve önemini kavratacak hadise.