bugün

(#12116696) aslında pek nickiyle bağlantısı yoktur.
hayatında futbol dışında hakim olduğu bir konu olmayan basit ve kişisel gelişimden uzak liselidir.
nickini her gördüğümde tebessüm etmemi sağlayan, koyu fenerli olmasıyla sempatimi kazanan yazar.
http://galeri4.uludagsozl...taraftar%c4%b1_162354.jpg
her sınıfta mevcut olan öğrenci tipi.
(bkz: forma numarası 31 olan futbolcular/#14030318)

hataylı yazar.
(#11109040)

yarmaktan beter etmiştir.
aynaya bakmadan bana ergen demiş. bunu diyen kendi entrylerine baksın önce malum seviyesi yerin yüzlerce kat dibinde.
--spoiler--
- ama ben sigara içmem ki.
- içersin anam, içersin bitanem, içersin canım
--spoiler--
fenerbahçeli bir ergen. aynı zaman da holigan! sakin ol genç!

edit : yaklaşınca ısırma ihtimali var. pek yaklaşmamak lazım. ama "havlayan köpek ısırmaz" demiş atalarımız. yani no panic canlar*
galatasaray'ın basketbolda şikecileri hezimete uğrattığı sırada yüzünün halini merak ettiğim yazar.yeter yahu futbolda yetmedi basketbolda da koyuyoruz.

(bkz: koyduk mu)
bir yazar. ama öyle böyle değil, kendisine teşekkürü borç biliyoruz bu dingillerin kendi kendilerini ele verdiklerini tekrar tekrar ortaya koyduğu için. *
(#15363179)

not: işte bu yüzden bu ergen tayfasını skimize takmamak en birinci görevimiz olmalı!
dün gece nasıl ağladığını merak ettiğim yazar.kendi stadlarında galatasaray'ın kupa almasından dolayı intihar etmediyse iyi.
surekli kullanilan saf ve temiz koy cocugudur. filmin sonunda herkese ayari verir.
hababam sınıfı'nın ilk ve tek mezunudur gurur duyulmalıdır.
masum ve ezilen karakterler izlendiğinde oluşan insanı delirten o hissi, sonuna kadar kökleyen karakter.
an itibariyle:

-bana bak çarıklı sensin!
+bana mı dedin?
-evet sana sana sana hepinize be! rezil iğrenç yaratıklar! hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha nedir? nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara! onlar kitap istiyor, kalem istiyor, okul istiyor, okumak istiyor! onlara yardım elinizi uzatacağınıza bir de utanmadan sıkılmadan alay ediyor küçük görüyorsunuz! aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz! hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler! utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz!

diyaloğuyla yürekleri burkmaktadır.
beyin nakli şart..
az önce trt 1 de hayat dersi vermiştir.
bir pazar sabahı sözlüğe veda etme kararı alan yazar. eskiden başkaydı buralar, nick altından birbirine sallamaya kalp kırmaya meraklı adamlar değldik, birbirinin fikrine, görüşüne, ırkına, mezhebine, takımına o kadar tahamülsüz de değildik. her şeyden önce güzel vakit geçirme aracıydı sözlük bizim için, kinimizi akıtma mecrası değil. neyse daha iyi şartlarda görüşmek dileğiyle.
(bkz: aşırı ciddi sözlük yazarı)
Beyaz Showda gorduktan sonra ne cok degismis dedigim kisi.
hababam sınıfının ilk mezun çocuğu rolünü canlandıran gerçek hayatında da aynı karaktere sahip olduğunu belirten eski tiyatro sanatçısı. şuan beyaz showa konuk.
toplum içinde istemsizce bu karaktere bürünüyorum sözlük. böyle yaşamak çok zor.
iki yüzlüdür.

Yalandan yere gurur yapıp arkadaşları bunun köy okuluna yardım yapınca sırf çıkarlarına uygun davrandılar diye görgüsüz gibi hepsini affetmiştir. Bi tavır koyuyosun bari arkasında dur enayi.