bugün

güzel ama "ulaşılmaz" bir görüntü sergiliyor olabilir...
ona yavşayanlara rağmen yalnız kalmayı başarmış olan kızdır. helal olsundur.
(bkz: aa bu benim lan)
(bkz: mütevazı sözlük yazarları)*
çocuk, çombolak takımıyla işi olmayan kızdır. ciddi birşey arıyodur, o da karşısına cıkmamıştır
henüz benimle tanışmamış kızdır.*
yoktur böyle bir kız dünyada. * * *
Yalnızlığı seven bir kızda olabilir.
ortalama güzellikte olan kızdır, yalnızlığı seviyordur, imkansızı seviyordur belkide sevgili olarak. yoksa arkadaşları vardır illaki... *
arkadaşları olan ama yalnızlığına çare bulamayan kızdır. güzelliği tartışılır.
kimse yalnız kalmak istemez. güvenilir birini bulamadığı için yalnızlığa katlanan kişidir.
bu son dönemlerde yaygınlaşmış bir durumdur. güzel çirkin her kız sevgilisi olsun, hayatını onunla paylaşsın ister. ama zamanında ya yalancı ya da şerefsizin biri canını yakmıştır.
sırf yalnız diye kaliteyi düşürmeyecek olan kızdır. gözü yükseklerde, burnu havadadır. veya başka bir yeri işte.
konuşamayan kızdır.güzellikte bir yere kadar.
Bulamadığım kişidir.
Ah bulsamda kendi yalnızlığımla onun yalnızlığını tanış eylesem.
ömrü boyunca beyaz atlı prensini bekler ama sonunda beyaz çoraplıya kaçar. yazık değil mi ya ?
kendini beğenmiş kızdır.

kendini o kadar beğenmiştir ki başkalarına hep ukalalık yapmıştır ve çevresinde kimse kalmamıştır.
Bana bak bana güzel ve yalnız kız bak buraya.
Senin o güzelliğin 5 para etmez bu bendeki hormonlar olmazsa, akıllı ol vereceksen ver deli etme adamı.
yalnız olduğunu anlayıncaya kadar zaten gitmiş oluyor.
Bulunduğunda elden kaçırılmaması gereken kızdır. Yalnız aynı zamanda da zor kızdır.
Asosyal kızdır. Genelde 1-2 tane arkadaşı olur. Sevdiği vardır ama söylemez.
derdi sevgili olmayan kızdır. daha önemli dertleri vardır.
adam gibi birini bekleyen kizdir vicik vicik iliski yasamayi sevmezler alip kacirilmasi lazim boylesi kizlari .
nadir bulunur. zor vazgeçilir.
çevresindekilerin "olum o kızın sevgilisi olmayacak benim mi olacak, kesin vardır kessin" diye düşünmesinden dolayı yalnızdır belkide. bilemeyiz.
Güzel ve yalnız kızdır. Kimbilir belki kendi tercihi ya da bir aşktan virane olarak çıkmıştır.
ölümüne sevebileceğimdir. yeterki sessiz ve erkeklere mesafeli olsun.
sessiz, güzel, erkeklerle mesafeli, tatlı. Kısacası ciddi ilişki arayanların istediği kız vardı 1 ay öncesine kadar. Elimden geleni yaptım. Ya hayırlısı degil ya da zamanı değil. Bilmiyorum ama kaçırdım elimden.