bugün

Ne çirkini çirkin mirkin değilsin bam bam bam bam.
fazla tevazu kibirden gelir.
öyle kişilere hiç "yok ya çok güzelsin" demeyin. mümkünse tepkisiz kalın. için için kuduracaklardır.

kendi gururunu okşamak ve senden güzel olduğunu duymak istemektedir.
zarf atmakta olan kızdır. bunun erkek versiyonları da var görece olarak yakışıklı tabir edilen tipler oluyor genelde. zarflıyor işte bildiğin sende düşersen "deme öyle çok güzelsin / yakışıklısın şöylesin böylesin" diye kafalarında hemen ampul yanıyor gözlerinin feri geliyor. dikkat et bak göreceksin..
Karşısındakinden güzel olduğunu duymak isteyen kızdır.
''çok da çirkin değilsin, abartma'' denildiğinde bir daha öyle şımarıklıklar yapmaz.
iltifat bekleyen kizdir. kendi yarattigi ego yeterli gelmediginden olusur.
Karşıdan yok ya güzelsin demesini bekleyen ve egosunu şişirmeye çalışan kız davranışı.
Aşırı mütevazidir.Aşırı mütevazilik de kendini beğenmişliktendir.
iq'su 3 falan olabilir.
Sakın inanmayın. Güzel olan her kadın bunun sonuna kadar farkındadır.
Allahtan cirkinim ve cirkinim diyorum.
ilginç kızdır lakin benim anlamadığım nokta konu neden ve nasıl buraya gelir? Geliyorsa ya gerçekten güzeldir biri dayanamayıp belirtme ihtiyacı hissetmiştir ya da gerçekten çirkindir kendisi biri bana güzel desin diye konuyu oraya getiriyordur. Durup dururken çirkinim diyorsa bir şey demeyin o konuyu zaten kapatır içinde derin düşüncelerle.
Herkesten ' ya hayır sen çok güzelsin , bir numarasın ' vb. cümleler duymak için söylenmiştir o söz. hepsi fazlasıyla iticidir.
Evet ya biraz cirkinsin desen
morarırlar amk .
bide o kız sevdiğiniz kızsa
al başına belayı.
evet bence de çok çirkinsin deyip göt edilebilir.
Kendini çirkin görüyordur. Neden bir de bu taraftan bakmayıpta gereksiz yargılarınızla üzüyorsunuz ki insanları?
lisede 90 alıp 100 alamadığı için ağlayan kızın büyümüş hali.
ilgi orospuluğu yapıyordur.
ilgi çekmeye çalışan kızdır çokta şii yapmamak lazım.
Çirkin olupta güzelim diyen kızdan iyidir.
Aslında ikiside doğrudur. Kız sabah yataktan kalkıp aynaya baktığında rezil halini görüp çirkinim diyordur, doğrudur.
biz ise onun iki kilo boya sürmüş halini görüp, güzel kızdır diyoruz, o da doğrudur.
önemli olan iç güzelliği üzülme denilerek g.t edilmesi gereken kızdır.
telkin yoluyla kişiyi bir süre sonra çirkin olduğuna ikna eder.
güzel olduğunu duymak istiyordur. (bkz: hayır saçmalama çok güzelsin) gibi.