bugün

kızların hiç hoşuna gitmesede aşık olan erkektir. kızlar eğer bir erkek aşıksa karşısına kate upton da gelse dönüp bakmaz. hani dersiniz ya izmirliler rahat, evet izmirli kızların için rahat bu konuda, aşık erkeklerine güvenirler ama muhafazakar anadolu insanı öyle mi aşık olsa da çoluk çocuğu olsa da hep gözü dışarda olan şerefsizlerdir bir çoğu. sonra da izmirliler gavur peeh.
Benimdir.
Çünkü ulaşamayacağımı bilirim.
Hepsini bir kro kapmıştır zira.
Yengec burcu olasi erkeklerdir.
güzellik anlayışı dış görünüşten ibaret değildir.

sadece fiziksel özelliklerden etkilenmeyecek kadar olgun ve mantıklı bir erkektir.
Kesinlikle ben değilimdir. Öyle güzelliklere nasıl büyülenmediklerini de anlamıyorum.
çoktur.çünkü sadece güzellik yeterli değildir.
Kalkmıyodur.
Vurduruyodur.
Koyunca hopluyodur.
Miyoptur değilse en kotü ihtimal hipermetroptur.
En güzel kadına aşıktır. Ne yapsın ki başkasını...
güzelliğin göreceli bir kavram olduğu dünyamızda o güzel kadın ona göre güzel olmayabilir.
Ulan bu zaten bana bakmaz. Bari keyfini cikarayim diye düşünüyorsa.
vurduruyordur. *
Ondan daha güzelini göreceğini bilen erkektir. Sonu yok bunların , ondam daha güzeli de çıkıyor.
büyü, dinimizce haramdır..

tabii ki de bir müslüman asla büyülenmez..
Etkilenmez olur mu hiç ya belli etmiyordur. Ya da kendisi çirkindir bana bakmaz diye düşünüyordur.
Benimdir konuşup iki kelam edemiyorsak çöptür.
daha çok iç güzelliğe önem veren erkektir.
ya doymuştur ya yaşlanmıştır.
ölü erkektir.
ben hep güzel kadınlardan etkilenirim. bir erkek çirkin kadından nasıl etkilenir ki zaten?
Hayatımda çok güzel iki kız tanıdım. Hani o kadar güzeldiler ki makyaj yapmadan fön bile çektirmeden eskaza bir dizi platosunun önünden geçseler gel içeri sana dizi çekelim derler o derece.

Ama gel gör ki konuşmaya başladılar mı bütün enerjim düşüyordu. Konuşmasalar bütün ömrümü koynunda uyuyarak geçirebilirdim ama ben konuşmayı seven insanım ne yazık ki.