bugün

etrafta çokça rastlanan çiftlerdir. güzel kızın yanındaki herifin çirkin olması ama adamın cüzdanının ve cüzdanın içindekilerin güzel olması olayıdır tamamen .
Hatunun cüzdan güzelliğine önem verdiğini gösteren olaydır.
bahsi geçen güzel hatunun, parası nedeniyle sevgilisinin çirkinliğine tahammül etmesinin sonucudur. belki adamda beğendiği yönler bulmuştur. ama bulamadıysa tahammül etmek için alternatif yollar bulmalıdır.
(bkz: yüz dolardan yapılmış kese kağıdı)
güzel hatunun zengin sevgilisi de denebilir.
o sevgili sana çırkın,sevene değil.
merhaba o benim beyler. zengin de değilim çulsuzum daha bugün makarna ısmarladı sevgilim.*
Allah kokarca bahtı versin şeklinde tanımlanan durum.
güzel kim? çirkin kim? kime göre? neye göre? sorusunu akla getiren sevgilidir.

dünyanın en güzel kadınlardan sayılan heidi klum- ki dünyanın en çok aranan ve kazanan mankenlerindendir- dünyanın en çirkinlerinden sayılan "seal" (yüzünün bi kısmı resmen defoludur bu adamın) isimli zenci şarkıcıyla evlidir. ve bu adamdan 4 (yazıyla dört)(!!!!) çocuk yapmıştır. ve bir sürü erkeğin duvarında posteri olmasına rağmen kocasını hiç aldatmamıştır. hakkında paparazziler poposunun bi kenarını fazladan gösteren tek kare bi fotoğraf bile çekememişlerdir.

bu örnek "güzel kadın güzel erkek çifti" düşüncesindeki sözlük yazarına kapak olsundur.
Çekici erkektir.
Zeki erkektir.
Paralı erkektir.
Kalıbı boyu posu olan erkektir.
Kız bahtsızdır.
vay be dedirten olaydır . bu tiple bu kızı bulduysa ben de bulabilirim umudunun yeşermesidir .
klasik gönül bu otada konar herşeye konar bi bana konmaz demektir .
güzel erkeğin çirkin sevgilisyle akraba olabilir.
muhtemelen parası vardır.
cirkin erkegin cebinin haddinden fazla güzel olmasi durumu.. kimse kendini kandirmasin her zaman her yerde para konusuyor ne feci bir durum..***
Aşk'ın veya paranın gözü kör ettiğinin en büyük kanıtıdır.
güncel Önemli Başlıklar