bugün

http://www.cumhuriyet.com...i__icin_izin_istendi.html

sonra diyoruz yabancılar niye bize arap diyor. niye demesin güzel kardeşim. ankaranın en güzel yerlerinden birine cami projesi nedir ?
ibadet bahane gövde gösterisi şahane.
güvensiz park olacağının ihtimalidir.
öööf bıktırdınız amk. ulan yemin ediyorum millet beni ateist sanacak artık. yahu kardeşim ne bu merak. taksime yaptık oraya yaptın buraya yaptın yeter ulan yeter. her yer cami. az okul aç hastane aç aşevi aç. yukarıda arkadaşın dediği gibi caminin altına market açacağınıza yapın 4 hane ev. 20 kişi yaşayıversin. amacınız müslümanlık değil ki süslümanlık. şerefsiz herifler sizi.

edit: ulan benim yaptırımımla devletinki bir mi ? ben 1 alırım devlet 1 milyonunu yapar. kaldı ki yapmadığımı nerden biliyorsun ? yardım gizli yapılır bizim buralarda. az yukarıda da belirttiğim gibi süslümanlık böyle her şeyi afişe etmek işte.
Cami deyince hemen aklına eğitim ve fakirleri getiren kemalistleri gösteren konudur.

Bu yıl tatile gideceğin parayı şu fakire ver desen kabul etmezler. Bu akşam kafayı demleyeceğin şu şişenin parasını eğitime bağışlayalım desen mümkün değil, hayatta kabul etmezler.
Azıcık forsundan, havandan kısalım iki pantolon, gömlek te şu garibana alalım desen yine yok.

Din olmasa zaten fakir fukaryı şeyine sürten yok.
muhtemelen ağızlarından düşürmedikleri üst aklın direktifleri bu yönde.
kutuplaştır.
ayrıştır.
kılcal damarlarına kadar gerginlik politikası yürüt.
oyları konsolide et.
safları sıklaştır.
yeni mağduriyetler yarat.
cami işin hikayesi cami ile girip başka yanında bir dünya şey yapıyorlar. bakın validebağ korusunds ne yaptılar. inşaata doymadı bunlar. cami yapıcaz diyip halkın tepkisini çekmemeye çalışıyorlar sadece.
alkölden dem vuranlar olmuş da..

caminizin, imamınızın maaşları da alkölden alına vergilerle ödeniyor..

aptal olmayın demiyorum ama hobi olarak bireysel yaşamınızda aptal olun..

camii goygoyunu kendi içinizde yapın..

ki bu güvenpark ve taksime camii meseleleri tamamen siyasaldır buna değinmeye bile gerek yok..

sonra embesil diyince tripten tribe atlıyorsunuz tarzan gibi..

sizin rasyonel düşünmek gibi bir yeteneğiniz hiç mi olmadı hemşerim?
iki bira parası ile koca camiinin ederi aynı zaten değil mi aminakodum evladı?
Aman hiç ağaç kalmasın ortalıkta. Zaten keko memleketi her yerde camii olsun.
Hayır neyinize yetmiyor bu kadar camii diye soruyorsun sesleri çıkmıyor.
ihtimali bile kafirleri korkudan tir tir titretir.tekbirlerle temeli atılmalı mehterlerle açılışı yapılmalıdır.