bugün

Bir liman gibi sığındığınız , görünce içiniz açılan , dürüst ve net , kıyamadığınız bayan.
terimi ''götten veren kız'' olarak algılayan başka sapık var mıdır bilemem lakin, ülkemizde nesli tükenmekte olan bir güruhtan bahsedildiğini anlayabiliyorum.
Genelde kankanız olur. ilk gördüğünüz andan itibaren ulan şöyle bir sevgilim olmadı amk. dedirten itibar bırakır. Yanaşırsınız, olmayınca da esaslı kız kankam o benim dersiniz içten içe.
vermez. vermez...
vermeyecekse uğraştırmasın kimseyi. * *
evet aynen de götten veren kızdır. malum diğer türlüsü bekarete tapan toplumumuzda orospu bu ise namusludur.
(#14125759)
kankadır.
çok samimi arkadaşınızdır.
erkeği kandırmayı becerebilen kız, helal olsundur.(kızların %90'ının güvenilmez olduğuna % 100 inanan bayan yazar yorumu )
cikar gozetmese de konusan, karsisindaki kisiye deger veren ve paylasmayi bilen kiz.
çok zordur herzaman bi kıza güvenmek şahsen olduğunu düşünmüyorum.
hayatta karşınıza nadiren çıkar, çıkınca da kıymetini bilmezsiniz kaybedincede herkesin onun gibi olmasını beklersiniz ama boşa beklerisinz.
kızlar güvenilirdir. her konuda sorumluluk sahibi ve çoğu zaman bilinçlilerdir.
güveni boş ver
sen yeter ki ver
diyerekten serenat yapılabilir.
bir kız güzelse en son aranan güvendir diye ulaşılan bakış açısı açısından hikaye olan kız. kimse güvenilir değildir veya herkes çıkarları oranında güvenilirdir. *
güven veren erkek olduktan sonra gayet rahat bulunabilecek kızdır. fakat ülkemizde erkeklerin yegane meselesi almak ve vermek olduktan sonra kızlarında erkeklere pabucunu ters giydirmesi gayet normaldir.
eve geç gittiğinizde "nerdeydin? / kimleydin?" yerine "iyi misin?" diye sorandır.
arkadaşınızdır.
herkese veriyordur büyük ihtimalle. iyi kızdır.
elele tutuştuğunuzda, başka birinin elini tutmadığına inandığınız kızdır, hayat doludur ama herkes farketmez.
can'dır. öperin.
bıyıklı kızdır. babacan ve sıcak tavırları, sempatik ve doğal davranışlarıyla size güven hissi verir.
sessiz, dedikodu sevmeyen, sempatik ve kalbinin ışığı yüzüne vuran kızdır. bu sebeple onunla bir çok şeyi paylaşabilirsiniz.