bugün

imkansızdır malesef.

Ağlayalım ve dua edelim bu kızların sonu ne olacak böyle?...
Erkekler vermeyen kıza kezban dediği için artık mümkün olmayandır.
öncelikle (bkz: bakire)

sonra; üzücüymüş kardeş hemen sevişmeyi kesip zarımızı diktireceğiz sizin için çok özür dileriz.
lgbt çıktı devreler yandı.

bakir kız ne lan.
Geçen gün bir arkadaşım köyden bulalım dedi. Amq farkettim ki ben giritliyim ben köyümde yok .
Bu erkekler ne istiyor? verseler dert, vermeseler dert. her haltı yiyip bir de utanmadan bakire kalmadı diye yanıyorlar. ne oluyorsa sizden oluyor zaten bırakın yakasını kızların.
bakir kız deyince aklıma nil erkoçlar geliyor.

imkansız demeyin imkanlı. bu nil erkoçlar kız iken bakire ise erkek olmaya çalışıp penis edindikten sonra hiç pompalama yapmamış olduğunu varsayarsak kendisi hala kızdır ama penisi olduğu için bakire de denilemez oluyor. al sana bakir bir kız amk.

her siki olanı erkek sayarsak karıların çoğu taşşakları olanlardan daha erkek.
bakir kız bulsan sikmicen sanki. daly***k.

edit: küçükten yıldızlar kaydırdım sana her düşlediğin bakir kız için. sapıklar sizi.
Bakir de olur sayın yazarlar pekala. Ancak hiçte imkansız değildir yaşınız 30+ değilse.
tabiki amacınız buysa ölebilirsiniz. keşke aklımız sexten başka şeylere çalışabilse.
edit: düzeltme.
hepsini zikmeyip birazını sabaha bırakaydınız.

bir ergen arayışı.
Benim için oldukça kolay olan durumdur. Dervişin fikri neyse zikri de öyle olurmuş, eğlenmelik kadın değil ömürlük istediğim için sürekli denk geliyor...
Did you mean: (bkz: günümüzde fakir kız bulmak)
çok zor be.
haa, bakire kız desen buluruz bak o ayrı konu.
ne kafalar yaşıyorsunuz ya.
Imkansızdır, zaten öyle bakir bir kız bulursanız ladyboydur kesin. Kız dediğin bakire olur. Bakir olan erkektir.
kızlar bakire olur erkekler bakir olur önce bunun farkına varalım.
bakire kızı bilmemde bakir erkek için rockstar.*
kızın bakiri mi varmış la dediğimdir. Bakir olmayan erkeklerin bakire kız aramasıdır. Hadi bakir olsanız anlıycam sorun arayın da. Neyse. Komik.
bakire* kız bulduğunda vurmaktan çekinmeyen ama evlilik için bakire versiyonunu arayan , genellikle bizim ve bizim gibi ülkelerde bulunan,eşitliğin yakınından geçmeyen yazarın tasası.