bugün

bu akşam cumhurbaşkanı abdullah gül'ü konuk edecek program.
Gündem özelden ziyade, gündemle alakasız bir program gibi gelen cnn türk programı.
gündemden sıkılan, izdivac programlarindan bikmis bünyelere siddetle önerilir. Program cumartesi ve pazar gunleri saat 22 de basliyor.
http://www.cnnturk.com/canli-yayin

ve son olarak hastasiyizzz
An itibariyle Türk usulü başarı konusu işlenen program. En zayıf halka olarak erden timur'u görüyorum. Acar baltaş da devamlı mümin sekman'ı bozup duruyor.
Saatlerdir izlediğim, cnn türk'te yayınlanan keyifli program.
Tâbir-i caizse manyaklar gibi izlediğim kaliteli uzman konukları ve konularıyla adıyla müsemma gündemi yakalayan tv programı. türk televizyon ekranlarında bu denli kaliteli bir programın varlığı içimde ülkeye dair bir umut yeşertmiyor değil hani. ben youtubedan takip ediyorum arada reyting getirsin diye tvden izlediğim de oluyor 3 4 saatlik programlar su gibi akıyor ve ufkunuz iki katına çıkıyor çok beğendiğim bölümleri mevcut yakında edit gelecek.
Bir konunun, birçok farklı yönden ele alındığı program. Hatta Tv programlarındaki kalitenin yerlere düştüğü şu zamanda, izlenebilecek en kaliteli programlardan.

Dün akşam evde dizi izlemek isteyenlere postamı koydum. "Olmaz, bu program çok bilgilendirici. Hem deniz Bayramoğlu beni favlıyor; rt'liyor; bu akşam bu program izlenecek!" Dedim. Kumandaların hepsini toplayıp kendi yanıma koydum; ÇAy koymaya giderken de kumandayı yanımda götürdüm; kanalı değiştiremesinler diye. Haha.

Önce dizileri kaçıyor diye somurttular. Sonra annem de programa hayran oldu; Özellikle din bilim adamı Prof. Dr. Hasan Onat için "dini doğru anlatan böyle din adamları var mıymış, helal olsun." Dedi. Ben ilk ümit aktaş sayesinde programa hayran olmuştum. "Bravo, gerçek tıp, budur." Demiştim. Annem de bu programı izleyince bağımlısı oldu benim gibi. Sadece Kardeşim izlemedi. O, bilgisayardan yabancı dizi açıp izledi.

"Şu 24 yaşına kadar en sevdiğin programlar hangisiydi?" Diye sorarsanız: "Sunay akın'ın 'hayat deyince' programından sonra en sevdiğim program 'gündem özel'dir." Derim tartışmasız.

Gerçekten konuya hakim konuklarıyla, deniz bayramoğlu'nun sorularıyla, her şeyiyle doyurucu bilgiler veren muhteşem ötesi program.

Dünkü bölümde hoşuma giden sözlerden bazıları:

"En iyi seyahat, kendi içimize yapılan seyahattir." Sungur hoca.

Yine sungur hocanın söylediği bu mevlana sözü çok hoş: "Dünyaya bölünmeye değil; birleşmeye gelmişiz."

Hasan Onat hocanın söylediği sözlerden bazıları:

"dini kolaylaştırın; zorlaştırmayın."

"Din, iki ucu keskin bir kılıç gibidir." Yani din, doğru anlaşıldığında iyidir; ama din, bazı kötü niyetli kişiler tarafından yanlış anlatıldığında, tehlikeli olabilir. Bu yüzden dini çok iyi anlamak gerekiyor. En ufak bir yanlış anlaşılma, kötü sonuçlar doğurabilir.

Bu akşam da izleyeceğim CNN Türk'te. Size de tavsiye ederim; izleyiniz izletiniz.
Ulan yine kaçırdık izlemeyi iyi mi.

Neyse Müthiş ötesi programdır efenim. Hala izlemeyen varsa duyurulur.
Serkan karaismailoğlu'nun müthiş anlatımıyla dikkat çektiği program.
Bu geceki bölümü gençlerin ve eğitimcilerin izlemesini önerdiğim program.
kavgadan, polemikten yılmış, gerçekten bir şeyler öğrenmek isteyenlerin mutlaka seyretmesi gereken bir program. deniz bayramoğlu ve ekibi bu programla düzgün şeyler yapılarak rayting alınabileceğinin kanıtlamıştır. çok başarılı.
boş siyaset barındırmayan, saksı çalıştıran güzel cnn türk programı. sunucu biraz fazla konuklara müdahil olmasa sanki daha akıcı olacak program.
leyla alaton'un, tek başına programdaki tüm erkekleri etkisiz hale getirdiği programdır. "neden tek kadın konuk var? başka kadın konuklar da olmalıydı." gibi bir söz söyledi; ben de ilk başta aynı fikirdeydim; ama leyla alaton'un tek başına tüm kadınları cesurca temsil ettiğini görünce değişti fikrim. çünkü leyla alaton tek başına, 100 kadın gücünde. başka kadına gerek kalmamış. şu an hala izlemedeyim, çok güzel gidiyor.

Edit: aaa argo kelime kullanmış; "asıl taşan kadınlarda" dediğini sanmıştım; ama mevzu farklıymış. Ama deniz bayramoğlu ustalıkla toparladığı için hiç fark etmemiştim o an.
görsel
Bu akşam Canan karatay'ın konuk olduğu program. Deniz bayramoğlu, akla gelmeyen önemli soruları bile soruyor; Şu an program çok heyecanlı gidiyor. Probiyotikleri konuşuyorlar şimdi.
Bu akşam CNN Türk kanalında "sosyal medya, internet" konularının işlendiği program. Konuşmacılar; Mehmet Zihni Sungur, Uğur Batı, Serkan Kuzuloğlu, Mehmet Şakiroğlu, Özgür Bolat. Moderatör ise her zamanki gibi Deniz Bayramoğlu. Eskiden cuma, Cumartesi, Pazar günleriydi; Şimdi sadece hafta sonu yayımlanıyor.
Teke tek oZelin yerini almaya calisan program.

Olmuyor, benzer kisiler, benzer konular.
Teke tek oZelin yerini almaya calisan program.

Olmuyor, benzer kisiler, benzer konular.
Şu an Haziran ayındaki seçimler konuşulan program. Çok güzel.