bugün

entry girilmese bir daha izlenilecek film aktivitesi.

salak ediyor beni ama hiç fark etmiyorum salak ettiğini.
Yapmaktan hic bikmayacagim aktivite. Hele ki sevdigin turden filmler arka arkaya siralanmissa tadindan yenmez.8 de olur 9 da.
IMDB top 250 yi 50 günde bitirmektir . Günde Ortalama 6-7 saatinizi ayırmanız gereken eylemdir .
işsiz yat tatili aktivitesi, üstüne bir de oruç eklenince çoğu seçenek tükenir film alemine dalarsınız.
Günde 5 film izleyecek kadar boş vakti olup 5 vakit namaz kılmayacak kadar boş adam olmaktır.
bonzai kadar etkilidir.
yazin oturarak toto nasil düz edilir diye iddiaya girmenin bir seklidir. 5 film ne la. o nasil bir metabolizma.
Ağır işsiz insanların yapacağı eylemdir. bir buçuk saatten 5 film yedi buçuk saat yapar. Ayda bir film bile izlemeyen ben için çok büyük bir olay.
zaman katilliğidir, etmeyin.
Gözün a.. Koymaktır. Miyop hipermetrop astigmat olma riski taşımaktır.
Bi 7 gunde 300 bölüm anime izlemek değildir.
taktir edilesi davranıştır. taktir edilesi tarafı günde 5 film izlemesi değil günde izleyecek 5 film bulmasıdır.
asosyallige doğru yürümek değil koşmaktir.
artık bu anormalliktir. tamam günde 2-3 film neyse de 5 film abartı yanii...
tahmini 25 dakikamızı alır, konusuzdur.
Akasya Durağı'nın bir bölümüne denk olan eylem.
bu dünyada çikolatadan sonra beni mutlu eden 2. şey. film demek mutluluk demekse 5 film 5 mutluluk demek.
(bkz: çıkarmadan beş)
Ağır şekilde yalnız olunduğunun göstergesidir.
yalnızlığın dibine vurmaktır.
zararlı olduğu söylenir. ama zararlı falan bilmem günde en az 3 film izlerim.
işsiz olduğunuza delalettir.
bir film en az bir buçuk saat sürse yedi buçuk saat eder bu kadar .
8 saat illa uyuyordur zat-ı şahane. geri kalan 8 saat de kesin sözlükte takılıyordur alın size işsizlikte eşi benzeri görülmemiş portre.
Gözler zombi gibi olur. Kafa bulanır. Gerçek hayata adapte olamazsın bir süre. Eğer filmden etkileniyorsanız.
Biz birini zor izliyoruz..
Yok mu şöyle guzel psikolojik gerilim..
Bokunu çıkartmaktır. 1 tane yeter.